Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o wycenienie Ninja Dagger 70lvl Onyks s8 PL


Piotrek021

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


1309911203-U105386.png

Metin 2 Pl

1309911231-U105386.png

8. Onyks

1309911265-U105386.png

Ninja dagger 70lvl na s8 Onyks (król. niebieskie). Rozpatrzę każdą ofertę(oprócz zamiany na inną postac). Informacje w ss'ach. Postać z marnym eq, rozwiązanych wiele questów. Sprzedaję/wymieniam wyłącznie czas, który wykorzystałem na zdobycie PD oraz itemów w grze. Nie znam stanu rangi ale prawdopodobnie jest na- ponieważ dałem jakiemuś dzieciakowi obejrzeć konto i ją zbił przynajmniej tak twierdził

1309911286-U105386.png
22167551.jpg" />



1309911317-U105386.png

Pln

1309911346-U105386.png

Nie znam stanu rangi ale prawdopodobnie jest na- ponieważ dałem jakiemuś dzieciakowi obejrzeć konto i ją zbił przynajmniej tak twierdził. Postac raczej bez eq. Wiecej ss:

Skille
http://imageshack.us/photo/my-images/843/74614616.jpg/

Eq (raczej nieaktualne)
http://imageshack.us/photo/my-images/22/28982419.jpg/




1284282093-U138092.png

http://www.mpcforum.pl/topic/391673-generator-tematow-z-wycena/'>1309911376-U105386.png

c(:

Sura BM 58 lvl Exandros OFF
Ninja Dagger 121 lvl EliteMT2 OFF

Szaman smok 104 lvl EliteMT2 ON

 

Opublikowano

Proszę jednak o nieusuwanie tematu, wycena bedzie miała znaczenie podczas cyklu "odzyskiwania konta" ponieważ zostało skradzione ;(

c(:

Sura BM 58 lvl Exandros OFF
Ninja Dagger 121 lvl EliteMT2 OFF

Szaman smok 104 lvl EliteMT2 ON

 

Opublikowano

Skile jak na ten serwer i ten LvL dość słabe. Brak EQ. Ale myślę, że ok. 100-150 zł dostaniesz za sam LvL i takie o skile. Przez brak EQ konto trochę cierpi.

Opublikowano

A mógłbyś określić wyraźne minimum? Czyli mniej niz 100zł za to konto nie powinienem żądać ?

@ Edit nw dlaczego ssy sie buguja, wstawiłem z imageshack było widać przez 15 min i znowu nie widać. SS y sa w "informacje dodatkowe o przedmiocie".

c(:

Sura BM 58 lvl Exandros OFF
Ninja Dagger 121 lvl EliteMT2 OFF

Szaman smok 104 lvl EliteMT2 ON

 

Opublikowano

No tak od do. Samo wbicie 70 LvL'a jest coś warte. Spróbuj skombinować jakieś takie w miarę EQ, a konto pójdzie za 200+ :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...