Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LinkCraft [Survival][TOP PVP][Wojny GIldi][1.4.7][McMMO]


Edison2012

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapraszam na serwa !!



Otwarta Rekrutacja na Milicjanta ! TS3: 178.217.190.27:6370

mca.png
Szybko i sprawnie ! Więcej inforacji : Priv, GG, Skype, TS, E-Mail
Wykonuję również prezentacje serwerów !

Masz ciekawą propozycję dotyczącą serwera +40 slotów ?? Pisz śmiało.

Jeśli masz mnie "olać" po dwóch tygodniach to lepiej nie pisz...

 

Opublikowano

ODRADZAM !!!

Tyle pozytywnych komentarzy, bo piszą je praktycznie te same osoby.

1. Administracja nie ogarnięta.

2. Administracja pomaga swoim kolegą

3. Administracja groziła zamknięciem serwa tylko przez to, że ktoś usunął ze spawna claima i go podpalil

4. Administracja 3 dni robi sklepy, które się normalnie robi 10 min.

5. Administracja zbanowała mojego kolege tylko dlatego, że miał podobny nick do typka który bluzgał.

6.Niby to jest survival, tylko nie ma potworków

7. Też jest spawner swinek itd, co nie pasuje do survial.

8. Często są lagi

9. Administracja pracuje w minecraft editor (czy jakoś tak) popołudniu, co wtedy jest nawięcej graczy, bo ludzie wracają ze szkoły etc.

10. Admin chce powiększyć liczbe slotów do 130 nie ogarniając 40 (tak, jest 40 slotow, nie tak jak pisze 50)

11. Jak ktoś uponi admina, że coś jest nie tak, np ze w survivalu nie powinno byc spawnerow zwierzat to uzywa niecenzuralnych słów typu "Sp*****", "Wy*****".

Można jeszcze by dużo wypisać, ale nie mam czasu. Więc także nie marnujcie czasu na ten żalosny serwer.

Opublikowano

Zapraszam do gry !!



Zapraszam !!!

mca.png
Szybko i sprawnie ! Więcej inforacji : Priv, GG, Skype, TS, E-Mail
Wykonuję również prezentacje serwerów !

Masz ciekawą propozycję dotyczącą serwera +40 slotów ?? Pisz śmiało.

Jeśli masz mnie "olać" po dwóch tygodniach to lepiej nie pisz...

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...