Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z Internetem "Żądany URL nie może zostać pobrany" Lub "Dostęp zabroniony"


Dziobagg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Na niektórych serwisach np (Turbobit, 180upload) występuje błąd taki: (ten niżej) Lub pisze mi na serwisie którym trzeba czkać 5 minut przed kolejnym pobieraniem że ciągle 5 minut trzeba czekać. Mianowicie jeśli nie rozumiecie. Jest serwis. Pobrałem plik. 5 minut muszę czekać żeby pobrać następny. Czekam 5, 10 nawet 15 minut i ciągle piszę że 5 minut muszę czekać... Jak wyłączę proxy to jest dobrze ale bardzo wolno pobiera. Więc proszę o pomoc was. Koledzy mają to samo proxy i im pobiera się normalnie z tych serwisów. Bo pytałem ich. Więc w czym problem? U nich działa a u mnie nie...

Internet mam z Promaxu. I proszę bez wyskoków "zmień internet"...

 


BŁĄD


Żądany URL nie może zostać pobrany



Podczas sprowadzania URL-a *****************************************************************

wystąpił następujący błąd:


  • Dostęp zabroniony.


Konfiguracja serwera wyklucza Twój dostęp do niego w chwili obecnej. Skontaktuj
się z Twoim providerem jeśli jest jest to nieprawidłowość.




Generated Mon, 18 Feb 2013 09:31:04 GMT by Promax-WWW-cache (squid/2.7.STABLE9)

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

sam sobie dałeś odpowiedź, koledzy tez używają to proxy

są szybsi od ciebie, zmień proxy na inne

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

hmm.. na inne.. skąd? o.O Kiedyś z tym proxy nie było problemu ogólnie..

 

@@@@

 

No i dlaczego kolega problemu nie ma a ja mam z tym samym proxy? o.O

3t6EGVz.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...