Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jobbot


Pietia.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Instrukcja:

 

1.Pobierz bota
2.zaloguj się do nostale
3.Włącz bota
4.Przejdź do zakładki "Information" i zmień język bota na angielski
5.Przejdź do zakładki "main window" i wybierz pierwszego klienta a następnie kliknij przycisk "Settings"
6.Ustaw bota według uznania i klikamy przycisk "Close"
7.Aby włączyć bota wciśnij klawisz "F2" na klawiaturze(aby wyłączyć należy również użyć klawisza "F2")
(Bota wyłączamy klawiszem "F3")
 

 

Funkcje:

 

-Praca na czterech klientach gry
-Wykrywanie HP/MP(siadanie/jedzenie przekąsek(przycisk 2))
-Skille(Q, W, E, R, T)
-Monitor mapy
-Podnoszenie przedmiotów 
-Spawnowanie gdy nasza postać zostanie pokonana.
-Autologout gdy wykryje GM'a na mapie
-Wybór używanej broni
 

 

Skan:

 

https://www.virustotal.com/pl/file/b6a02601802835111352c3436a9a7aa1f73a9b150ee2e7a8893486d6adc45d1a/analysis/1361132029/
 

Coś tam wykrywa lecz jak na razie używam go trochę i nadal mam konto.

Download:

 

https://www.dropbox.com/s/e2b839k60kzt4a8/Nostale2.4Jobbot.exe
 

 

"Jeśli pięćdziesiąt milionów ludzi mówi głupstwa, nie przestają one być głupstwami." ~ Bertrand Russell

Opublikowano

Sprawdził to ktoś?

Jak tak to piszcie

Nie Pobierajcie Wirus...

No ja używam i działa. Dlaczego piszesz, że to wirus?

"Jeśli pięćdziesiąt milionów ludzi mówi głupstwa, nie przestają one być głupstwami." ~ Bertrand Russell

Opublikowano

Wiesz, że dostaniesz bana? Nie podawanie źródła - łamanie praw autorskich. Gdyby to nie byłby bot, mógłbyś też mieć sprawę w sądzie.

 

Bot ma wirusa, nie polecam pobierać.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Wiesz, że dostaniesz bana? Nie podawanie źródła - łamanie praw autorskich. Gdyby to nie byłby bot, mógłbyś też mieć sprawę w sądzie.

 

Bot ma wirusa, nie polecam pobierać.

 

 

Trzeba być idiotą... Zbanuj pół forum... Wiesz ile na tym forum jest programów bez podanego źródła? Informacje o autorze masz w bocie, więc po co mam dawać tutaj?

 

Większość programów w autoit 'ma coś w sobie' i co w związku z tym? Po za tym jak twierdzisz, że tu jest wirus to daj konkretne dowody.

"Jeśli pięćdziesiąt milionów ludzi mówi głupstwa, nie przestają one być głupstwami." ~ Bertrand Russell

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...