Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Beszczelność Polskiego Suportu


danielkmieciak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie


 


więc na początek miesiąc temu włamano mnie się na konto
prawie super full elita za pomocą buga mailowego na stronie dark
orbit oczywiście konto skradziono lecz się nie podałem znalem
swoje osiągnięcia i ilość wrót Kronos po tym odnalazłem swoje
konto oraz dzięki temu iż miałem powiązanie ze strona główna
bigpoint dzięki temu miałem ciągły wgląd w konto oraz maila
złodzieja napisałem mu bardzo przemiłe maile lecz dana osoba na
nie nie odpisała okazało się iż jest turkiem i potem rumunem
który zmieniał swoje IP wszystko poszło ciekawie iż znalazłem
stronę z oferta sprzedażny konta więc napisałem do polskiego
suportu ze konto skradziono oczywiście przedstawiłem wszystkie dane
związane z kontem e-mail na jakim było zarejestrowane w jakim dniu
jakie przelewy i kiedy lecz mnie zbyto iż muszę przedstawić
dokumenty z policji oraz ze jestem ta osoba za która się podaje
oczywiście zrobiłem i to a międzyczasie próbowałem w iny sposób
odzyskać konto więc skontaktowałem się z złodziejem za pomocą
skaypa po dwóch dniach w niedziele złodziej oddał mi konto byłem
prze szczęśliwy do godziny 1 rano gdy znikały mi irysy i cale
wyposażenie wiedziałem ze nic nie mogę zrobić mój ponad 2 letni
dorobek poszedł w g mieniu oka oczywiście napisałem do suportu o
tym by zabezpieczyli logi oraz adresy ip iz wszystko straciłem i nie
odpuszczę tego oni mnie zbyli głupimi odpowiedziami w poniedziałek
dostałem odpowiedz na maila iz konto zostało zablokowane po czym
odpisałem ze ich reakcja jest za późna bo wszystko straciłem po
czym dostałem odpowiedz mogę tylko panu współczuć oraz
dziękujemy za wybór naszych gier.. wkleję parę wiadomości od bp
najbardziej mnie bawiących..








Mogę tylko współczuć, i prosić o
zgłoszenie się do nas po jak to Pan napisał rozpatrzeniu sprawy
przez policję.






włamanie na konto możliwe jest tylko w wypadku, gdy gracz
zostawia niezamknięte drzwi w postaci słabego hasła lub
upublicznia swoje dane. A za to system odpowiadać nie może.


 


Niestety nie możemy przywrócić konta do stanu z przed
kradzieży.


 


Proszę dobrze zabezpieczyć konto i pod żadnym pozorem nie
udostępniać danych do niego, aby uniknąć kolejnych niemiłych
sytuacji.


Moja odpowiedz


zatem pozostaje mi tylko droga prawna i sadowa gdyż moje hasła
były dobrze zabezpieczone a przez sida to ja tez potrafię komuś
konto wyczyścić a nie robię tego bo tez to grozi kara pozbawienia
wolności a jeżeli jest się już na koncie in ego gracza istnieją
programy do łamania haseł gdyż w tym momencie mamy cały pakiet bp
czyli global id i user id wiec to są wasze zabezpieczenia
które każdy który trocha się zna możne ominąć tyle wiem a
informatykiem nie jestem ani hackerem


suport Alez drogi graczu

konta kradną przez takie boty na jakich ty latałeś. Więc nie

wymyślaj tutaj bajek.


 


bajek jakich botów dziwne jest to ze macie taki

odpowiedzi poza tym z tego co wiem to miale warn a nie ban za bota i

kiedy to bylo 2 lata temu i jakoś od tamtej pory nie

 

używałem niczego tylko własne
pieniądze wkładałem wiec proszę mnie tu z góry nie przekreślać
ani nie oczerniać jakoś to dziwne ze nie było na mailu
potwierdzenie zmian maila oraz zmiany danych osobowych wiec takie
tłumaczenie boty jakich ty latałeś 2 lata temu maja sidy tak
siedzicie na forach evp itp i bredzicie mi głupoty teraz żenada
przepraszam ale widzę ze jednak jesteście tylko od nie pomocy
gracza tyle z poważaniem daniel kmieciak


suport Tak oczywiście, masz rację, najuczciwszy z graczy
który wie lepiej wszystko.


Oraz najnowszy mail


Szanowny(a) Graczu,

Postaram się to wytłumaczyć Panu
łopatologicznie.
Po pierwsze nikt Pana nie skreśla, wystarczy
raz zakupić bota i Pańskie dane konta są już zapisane u takiej
osoby, na zawsze.
Po drugie był kiedyś skrypt pozwalający
kraść konta, dawno już nie działa.
Po trzecie niestety nie ma
kontaktu do tej pory Policji z firmą bigpoint gdyż inaczej byłaby
taka adnotacja na koncie.
Po czwarte i ostatnie, jak Pan sam
twierdzi My nie jesteśmy od łatania tej gry, tylko od działania
zgodnie z regulaminami narzuconymi nam przez firmę bigpoint.
Może
jeszcze tylko dodam że ta strona z lf4 i innymi obietnicami...cóż
dzięki niej coraz więcej kont kradną...


Dziękujemy za
wybór naszych gier.

Z poważaniem,
Wasza Ekipa Pomocy
Technicznej

ps . nieuzywalem bota ale po kradzieży konta zaczołem bo tłumaczenie suportu jest żenujace



Opublikowano

Od dawna wiadomo, że support jest jaki jest lecz na co oczekiwałeś publikując tu tą rozmowę ?

Opublikowano

Spoko, i czego od nas oczekujesz?

ja niczego pokazuje wam jak nas traktuje polski suporrt kolego

 

Od dawna wiadomo, że support jest jaki jest lecz na co oczekiwałeś publikując tu tą rozmowę ?

odpowiadam wam odrazu niczego poprostu pokazuje ze walka z suportem nie ma sensu

Opublikowano

Z Polskim nie ma sensu, Mój znajomy który mieszka w Niemczech skontaktował się z supportem Niemieckim, Godzina nie minęła jak dostał odpowiedz. Napisał iż na jego konto się włamał gracz, i ma ciągły dostęp do konta. Niemiecki Support mu pomógł w postaci zresetowania hasła. Jedynie co musiał zrobić to podać swój numer telefonu z którego kupował uri. I dane typu nick ostatnie hasło i mail swój itd. :) Bądźmy szczerzy dark orbit to gówno jakich mało przez ten Support:)

1326728565-U383707.png

Opublikowano

Haha, polski support. Jak jego były członek napisał kiedyś ekipa z farmeramy obrabiała zapytania do darkorbit także nie ma co gadać, kupa śmiechu a nie support. Inna sprawa że na niemieckim serwerze zwrot kiedyś dostałem po 2 minutach od maila, da się? No cóż, nie w polsce, kiedyś czekałem 4 dni ;) No cóż nie dostaniesz zwrotu -> będziesz grał (płacił) lepiej dla bp, prawdopodobnie takie normy ustaliła centrala, a co polska " ekipa " ma do gadania? Pff ;)


7yo9.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...