Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]Najwiekszy Dev w dziale LC


BloodyOSG

  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kim wedlug ciebie jest najlepszym i najwiekszym Dev w dziale LC :)

    • ElPadrino
      4
    • Kochanek17
      1
    • xDayEnd
      9
    • Gerbi
      1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jestę <3 , coming nie blokuj mi juz postów ;_;

░░░░░▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄░░░░░░░░
░░░░░.░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░▀▀▄░░░░
░░░░.░░░▒▒▒▒▒▒░░░░░░░░▒▒▒░░.░░░
░░░.░░░░░░▄..▀▄▄░░░░░▄▄▄░░░░.░░
░▄▀▒▄▄▄▒░.▀▀▀▀▄▄.░░░..▄▄.░░░░.░
.░▒.▒▄░▀▄▄▄▀░░░░░░░░.░░░▒▒▒▒▒░.
.░▒.░.▀▄▄░░░░░.▀░░░░▀▄░░▄▀▀▀▄▒.
░.░▀▄░.▄░.▀▄▄░▀░▀▀░▄▄▀░░░░.░░.░
░░.░░░▀▄▀.▄▄░.▀▀▀▄▄▄▄▀▀.▀..░.░░
░░░.░░░░..░░▀.▄▄▄.▄▄.▄....░.░░░
░░░░.░░░░▀▀▄░.░░░.░.▀......░.░░
░░░░░▀▄░░░░░▀▀▄▄▄.▄.▄.▄.▄▀░░.░░
░░░░░░░▀▄▄░▒▒▒▒░░░░░░░░░░▒░░░.░
░░░░░░░░░░▀▀▄▄░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░░░.░
░░░░░░░░░░░░░░▀▄▄▄▄▄░░░░░░░░.░░

http://trolled.fwl.pl/9.php

Opublikowano

tepilu...

ja nie jestem devem ._.

poszukaj co to znaczy.

i tak jest foch na Cb frajerze.

 

 

glos na kochanka ;»

Opublikowano

ElPadrino tez kurwa nie jest Devem..omg

 

@UP.Dej bedzie zly :<

chuj mnie to. na niego tesh mam focha.

 

aa padlino to SUPER MEGA PRO ELO DEV

Opublikowano

jestę <3 , coming nie blokuj mi juz postów ;_;

 

 

tepilu...

ja nie jestem devem ._.

poszukaj co to znaczy.

i tak jest foch na Cb frajerze.

 

 

glos na kochanka ;»

 

Zamknąć kufa dupy i na ElGownino głosujemy !

 

ElPadrino tez kurwa nie jest Devem..omg

 

@UP.Dej bedzie zly :<

 

No Cię chyba coś pojebało -.- na "omg" on nie zasługuje -.-

 

 

daj 5% dobije do bana i bd next konto ;p

ElGownino .... bo dodam rozmowy z GG :D


Opublikowano

Wypierdalaj idioto jebany.

 

@ Głos na Gerbiego.

mogles sie na warmongera zalogowac..

idiota Ty jestes jebanym przez matke

Opublikowano

Glosowac na mnie,a nie na tego pedala Srejenda -.-

Jestem weteranem ^^

On sie uczy odemnie.

 

Odpowiem tak

 

Wypierdalaj.

 

 

Nikt na Ciebie za zagłosujesz jak bedziesz spamować więc

 

 

Wypierdalaj.

 

@

 

LOL

 

ew

 

 

Wypierdalaj.

ElGownino .... bo dodam rozmowy z GG :D


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...