Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie najwięcej PLN?


CJ221

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema! , mam pytanie gdzie bardzo dużo konta chodzą według was na Prywatnych serwerach Metin2 >?

zbyt duza sygna

Opublikowano

Na serwerach możesz zarobić na dwa sposoby: robić dobry ekwipunek i konta na hardach lub trudnych mediumach, jak np. Ravia, Balmora, Almantia. Albo kupować itemy z navi na innych serwerach od administratora. Kupujesz taniej - sprzedajesz drożej, jednak to trochę bardziej niebezpieczny sposób.

Opublikowano

Chyba takimi serwerami są na dzień dzisiejszy: Ravia, Balmora, Balantia, Almantia.

uluq.png


Just give me a reason,


Just a little bit’s enough


Just a second, we’re not broken


Just bent we can learn to love again.


Opublikowano

Z drugiej beczki XenoX, Extreme, Pandora, Glador, Divine. Jeśli się zrobi porządne EQ i dobry LvL, konto może też być sprzedane za dużą cenę.

Opublikowano

Na serwerach Hard, gdzie trudno do czegoś dojść, jeżeli chodzi o odmienny serwer to np.

 

Xenox ;-)

Opublikowano

Dzis uslyszalem ze 1kkk na sg mozna sprzedac za +-200euro, teraz robia ph i tam bedzie jeszcze wiecej bo to młodszy server, ale to tylko pogłoski, jeszcze nie sprawdzone :D

 

PS

sg i ph to globale

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...