Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Zmiana animacji TB na Hard LastChaos.


1337xdayend

rk triple bash  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ma zosta? zmieniona animacja Triple bash na serverze Hard-LastChaos?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niech demokracja wygra.



yao-ming-face-bitch-please-fuck-that-mem


░░░░░▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄░░░░░░░░
░░░░░.░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░▀▀▄░░░░
░░░░.░░░▒▒▒▒▒▒░░░░░░░░▒▒▒░░.░░░
░░░.░░░░░░▄..▀▄▄░░░░░▄▄▄░░░░.░░
░▄▀▒▄▄▄▒░.▀▀▀▀▄▄.░░░..▄▄.░░░░.░
.░▒.▒▄░▀▄▄▄▀░░░░░░░░.░░░▒▒▒▒▒░.
.░▒.░.▀▄▄░░░░░.▀░░░░▀▄░░▄▀▀▀▄▒.
░.░▀▄░.▄░.▀▄▄░▀░▀▀░▄▄▀░░░░.░░.░
░░.░░░▀▄▀.▄▄░.▀▀▀▄▄▄▄▀▀.▀..░.░░
░░░.░░░░..░░▀.▄▄▄.▄▄.▄....░.░░░
░░░░.░░░░▀▀▄░.░░░.░.▀......░.░░
░░░░░▀▄░░░░░▀▀▄▄▄.▄.▄.▄.▄▀░░.░░
░░░░░░░▀▄▄░▒▒▒▒░░░░░░░░░░▒░░░.░
░░░░░░░░░░▀▀▄▄░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░░░.░
░░░░░░░░░░░░░░▀▄▄▄▄▄░░░░░░░░.░░

http://trolled.fwl.pl/9.php

Opublikowano

twoj kleryk jest super extra pro zajebisty ze zhakieruje wszystko ! <3 <3 <3 <3<3 <3<3 <3<3 <3<3 <3<3 <3

 

kleryk'a pro elo<3 nie używam gdyż jest nudny -.-

ElGownino .... bo dodam rozmowy z GG :D


Opublikowano

Nie wiem komu przeszkadza ta animacja,np gdy JUZ zmienicie to rycek bezsensu - szelma z deadline na hascie moze ladnie nadupcac ? to ja bym jej wgl zmienil dmg do 0 -.- Rycek po prostu dobra postać i was boli !!! :D

-_-_-Shadow LC-_-_-



Gildia: AllStars


Nick: Tivee


Level: 185



Opublikowano

Nie wiem komu przeszkadza ta animacja,np gdy JUZ zmienicie to rycek bezsensu - szelma z deadline na hascie moze ladnie nadupcac ? to ja bym jej wgl zmienil dmg do 0 -.- Rycek po prostu dobra postać i was boli !!! :D

 

Ale system PVP jest kompletnie rozwalony. W ogóle nie ma już sensu się bić. I trzeba dążyć do tego, aby to naprawić. Więc zmiana animacji czy dodanie leku na stuna wiedźmy są dobrym rozwiązaniem.

Opublikowano

Jakoś wiedźma daje rade sobie z ryckiem,wystarczy dobrze grac,ja to bym zwiekszyl troche DMG "rzutu" szelmy :P bo 2 k to troche malo :D a ten skill ladnie wali z daleka i ryc nie ma szans na podlot :P

A ta animacja jest zwalona,prawie tak samo wyglada jak DB -.- nie podoba mi sie to i dlatego głosuje na Nie :D

 

@Aha,zapomniałem dodać ....

 

 

 

RAFIKOL na prezydenta !!!!

-_-_-Shadow LC-_-_-



Gildia: AllStars


Nick: Tivee


Level: 185



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...