Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyliczanie BS


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli jest to nie wykonalne?

Kur*a bo mnie ściskać zaczyna...

Umiesz napisać hello world'a chociaż?

 

Jest możliwe wpisywanie na chama, chyba, że zmiana położenia pytania jest fikcją no to problem solved, a tak to wpisujesz od 1 do 100.

Jeżeli pole na wprowadzenie wyniku i przycisk OK są zawsze w tym samym miejscu to możesz zrobić coś w stylu

 

PSEUDO KOD

 

przeczytaj komentarze

while 1 
Sleep(10)
if ( GetPixelColor(x,y) == niebieski)  then  // jezeli jakis z gory ustalony punkt na ekranie jest niebieski(musisz pobrac dokladny kolor RGB) to znaczy ze wlaczylo sie zabezpieczenie

for( i = 0; i <100 and  GetPixelColor(x,y) != niebieski  ; i++) // wykonuj petle dopoki niebieski punkt na ekranie bedzie istnial (tzn ze nie podalismy dobrego hasla)

MouseClick (x,y) // kliknij na pole tekstowe
Send( i)           // wpisz tam i czyli liczbe od 0 do 100
MouseClick(x,y) // kliknij na ok


// jezeli trafilismy liczbe to niebieski ekran zniknie co sprawi ze wyjdziemy z petli 
// jezeli nie to bedziemy probowac kolejne liczby az trafimy
endFor
 endIf

WEnd
 

Jeżeli zbierzesz koordynaty pola tekstowego,przycisku OK, oraz jakiegoś punktu na ekranie(którey pojawia sie gdy włączy sie zabezpieczenie) razem z jego kolorem to właściwie wszystko co jest potrzebne bym Ci to napisał.

 

 

Pseudokod - nie, to nie gotowiec. To ,że pseudo kod tak nie wygląd (same opisy) to już inna sprawa.

Musisz to sobie napisać, proste jak druciak do szorowania naczyń - wpisywanie liczby od 1-100 w okienko w metinie.

Wyjaśnione już chyba dostatecznie co i jak, kolega wyżej Ci nawet napisał kod opisowy co, jak i w jakiej kolejności.

Opublikowano

Kur*a bo mnie ściskać zaczyna...

Umiesz napisać hello world'a chociaż?

 

Jest możliwe wpisywanie na chama, chyba, że zmiana położenia pytania jest fikcją no to problem solved, a tak to wpisujesz od 1 do 100.Pseudokod - nie, to nie gotowiec. To ,że pseudo kod tak nie wygląd (same opisy) to już inna sprawa.

Musisz to sobie napisać, proste jak druciak do szorowania naczyń - wpisywanie liczby od 1-100 w okienko w metinie.

Wyjaśnione już chyba dostatecznie co i jak, kolega wyżej Ci nawet napisał kod opisowy co, jak i w jakiej kolejności.

Po kazdyM wpisaniu okno sie zaMyka Musisz kliknac i jest kolejne dzialanie

Opublikowano

W takim wypadku myśle że lepsze byłoby wpisywanie 1 liczby, po jakiś 5 razach może trafi przy dobrym szczęściu.

 

Z tego co napisałeś w jednym pośćie spamowanie liczbą 0 powinno przynieść dobre rezultaty,

Pisze boty do gier WWW na zlecenie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...