Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pare pytan.... Pomocy


rafichu8i

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc jestem nowy jesli chodzi o mc. Zawsze myslalem ze to szmelc ze grafika itp ale mnie zachecilo ale nie znam sie zbyt na tym wiec prosze o pomoc.

 

1.Jak moge pobrac mc?

2.Jaki jest tryb gry? Jest jeden swiat na ktory moze wejsc kazdy?

3.Jesli np zrobilem kryjowke/dom to jak wylacze i wlacze juz nie bd mial?

4. Bardzo mam chec zagrac z kolega ale jak to zrobimy? Mozna mult ale to trzeba wejsc na kogos serwer czy jak?

 

Prosze wytumaczcie mi o tryb gry.

 

5No jak w cs? Ze masz pare serverow wchodzisz i masz?

6.Czy jak na serwerze 1 mam 5 drewna to na 2 tez bd je mial?

Arcymistrz
Opublikowano

1. Musisz zakupić go na

minecraft.net

, albo pobrać wersję demo z tej samej strony

2. Tak, jest to serwer, albo sieć LAN (domowa)

3. Będziesz, ale poczekaj z 3 minuty przed wyłaczeniem, bo nie wiadomo kiedy masz autosave

4. Możesz zrobić sam pobierając plik ze strony podanej wyżej, albo grać na czyimś.

5. Tak

6. Nie, każdy serwer jest osobno położony z wszystkim innym.

 

Tryby gry : Peacefull, Easy, Normal, Hard, Hardcore, Adventure

Opublikowano

1. Pobrać go możesz za pomocą

 

www.mpcforum.pl/topic/481266-minecraft-darmowy-launchergra/

lub po porostu ją kupić za 80+ zł.

 

2. Tryby:

- Przetrwanie (samo za siebie mówi).

- Kreatywny (możliwość budowy etc.).

- HardCore (Przetrawnie + jedno życie [śmierci kończy się grą na wybranym zapisie]).

[...]Nie za bardzo rozumiem twojego pytania... Za bardzo chaotycznie napisane. :E

3. Będziesz miał kryjówkę pod warunkiem, że jest to Twój świat (save).

 

4. Możliwości jest wiele. m.in.

- Hosting na swoim komputerze (hamachi).

- Zakup hostinga ( nieopłacalne dla dwóch osób... Chyba, że macie naprawdę wolny internet).

- Gra na jakimś serwerze.

Etc.

 

5. Yyy... Huh? Chodzi Ci o listę serwerów?

Nie, nie ma czegoś takiego... musisz każdy serwer dodawać samodzielnie do Swojej listy.

 

6. Nie, nie jest to połączone jedną bazą danych (chodzi mi o np. BF2 i statystyki).

67qtMtN.png

Opublikowano

1.Albo Kupić na minecraft.com albo wpisac w google minecraft download

2.Lan [ONLINE] albo serwer

3.Nie stracisz

4.Możesz zrobić sam pobierając plik ze strony podanej wyżej, albo grać na czyimś.

5.Tak

6.Nie,każdy serwer jest osobno położony z wszystkim innym.


assasinu.png

Opublikowano

A moglibyscie mi opisac te tryby?



7.Ilu slotowe sa takie serwery?


8.Jesli zrobie dom to moz emi ktos je rozwalic? (a jak np rozwali to juz nie odzyskam?)


9.Głupie pytanie ale bedzie dzialalo na Procesor AMD E-240 1,50GH ,2 GB RAM,32BIT WIN 7?

 

10. Jaka roznica miedzy demo a pelna wersja? i premium a no premium?

 

MOGLIBYSCIE OPISAC TE TRYBY?

Opublikowano

7 Ile chcesz' to zależy od RAM

8 To zależy od rodzaju serwera

10.zwykle wersja demo to pirat :) m. In. Nie możesz zmieniać ski na

381911453317091771709.png
by ja.

Opublikowano

Mam problem bo pobralem jakis maly plik i daje login i wchodzi w grze tylko ze jak wejde to strasznie mie laguje.. To nie pojdzie mie mc? A lol mi chodzi



Strasznie mi laguje. Nic nie da rady zrobic... Tak juz bd? Mam za slabego kompa na taka gre??? Plik bardzo malo wazyl

Opublikowano

Jak przydzielic? Ten luncher nie dziala mi. Jak eobie plik z run.bat to nie zamienia mi sie w plik tylko dalej jest notatnik Co zrobic?

 

I co tam wpisac jesli mam

Opublikowano

7.Różnie zależy od serwera są serwery po 20 slotów a są po 400 slotów

8.Też zależy czy jest cuboid jak jest to ci nie rozwalą ale zalezy to też czy to survival czy freebuild

9. Max 10 fps

10. demo niemasz dostepu do serwerów . non premium mozesz tylko wchodzic na serwery non premium i są często podszywki premium serwery premium , typu skkf itp..



Minecraft może to jest i gra z kwadratów ale Chu.owa Optymalizacja zainstaluj sobie Optifine'a i skonfiguruj tak ja podają na YT [YouTube]


assasinu.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...