Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmienienie końcowych napisów


Karollsc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukajcie tego pliku w każdym folderze. Ja też szukałem w każdym i znalazłem w ogóle w innym niż tu jest napisane

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wacham się tutaj.. Można zarobić bana za to?

 

 

@top

 

Dobry poradnik, nawet nie wiedziałem, że tak się da ;)

 

 

Dodaje, że u mnie zmiany w pliku konfiguracyjnym wchodzi się w:

 

D:\Gry\League of Legends\RADS\projects\lol_game_client_pl_pl\managedfiles\0.0.0.111\Data\Menu
8372383248.png
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

już chyba coś po patchu 3.10 coś spie***** bo nie ma takiego pliku nawet szukałem i nigdziego nie ma (szukałem za pomocą możliwosci search w win exploratorze)

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

miło :D

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"

Opublikowano

Bardzo fajny tutorial


 

<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=9,0,0,0" width="728" height="90">

<param name="movie" value="flashvortex.swf" />

<param name="quality" value="best" />

<param name="menu" value="true" />

<param name="allowScriptAccess" value="sameDomain" />

<embed src="flashvortex.swf" quality="best" menu="true" width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" allowScriptAccess="sameDomain" />

</object> 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zmienianie czegoś w clientcie lola jest zabronione i boję się że bana dostane, powinienem się bać?? Czy Riot może to zobaczyć i dać bana??

 

1ze84zm.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

niema takiego folderu po menu mam sound---> FMOD

@Ref

 

Siemka chciałbym odświeżyć ten post ponieważ ostatnio pomyślałem żeby zmienić napis victory/defeat, i że to nie głupi pomysł. Szukałem po "googlach" tego czy da się to zmienić. Znalazłem kilka for na ten temat ale nic związane z tym co miałem w tamtych plikach. Moje pytanie jest takie czy to jeszcze działa? A jak tak, to jak to zrobić ?

 

Dziękuje i pozdrawiam: Pan DergaL

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...