Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Runda II] Heniuś vs. wilczek™ vs. Isuribi vs. ~.Arisa.~[ZAKOŃCZONY]


xamizo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

INFORMACJA:

Witajcie, jako iż prace oddało tylko 5 osób ( jedna para była "pełna") - postanowiliśmy zrobić pojedynek, który ma wyłonić jeszcze dwa etapy- Finał i pojedynek o trzecie miejsce.

Umieścimy tutaj 5 prac, każdy użytkownik forum może oddać dwa głosy, na dwie różne prace.

Praca która zbierze najmniej głosów odpada (zajmuję automatycznie 5 miejsce) Będzie to wyglądać, tak jak we wcześniejszych pojedynkach, czyli:

 

[praca_1]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się, to i to...

[praca_3]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się to i to...
[praca_4]<- (możemy zostawić puste lub coś dopisać- co nam sie nie podoba etc.)
[praca_2]<- (możemy zostawić puste lub coś dopisać- co nam sie nie podoba etc.)

Głosy bez wzoru, będą warnowane i nie brane pod uwagę.

Po podliczeniu głosów (22.02.13), dwie najlepsze prace zostaną awansowane do finału (reszta odbędzie się we wcześniejszym systemie) a dwie prace, z najmniejszą ilością głosów, wezmą udział w pojedynku o trzecie miejsce. Ostatnia odpada, Chyba jasne ;)

 

Tak więc:

Praca_1

Tematyka : Kobieta, Ptak , akwarium

atend.png

Praca_2

Tematyka : Zamek, balon (do latania), telewizor

1360498328-U173186.png

Praca_3

Tematyka: zegar, broń, gołąb

71920575871790866760.png

Praca_4

Tematyka: Parasol, wieżowiec, drabina

xxx Praca usunięta na życzenie. Nie toleruję "fochów"

Praca nr_5

Tematyka : Zamek, balon (do latania), telewizor

1360940125-U769346.png

Opublikowano

xxx



A po drugie - niektóre tematyki nie dają tak dużego pola do manewru jak inne.



Nie głosuję, bo jest to niesprawiedliwe...



// Małe niedopatrzenie, ale Ty mogłeś to napisać na PW .


742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

@Up

Takie uwagi na pw.

Trudno, zmusiła Nas do tego taka sytuacja, gdzie ludzie się zgłaszają do AT, a potem nie oddają prac... Sami sobie szkodzicie :)

Proszę o nie spamowanie. Pojedynek zostanie przeprowadzony do końca.

Opublikowano

 

 

 

 

 

Nie głosuję, bo jest to niesprawiedliwe...

 

 

 

Niesprawiedliwe jest to, że ktoś się namęczył nad przeprowadzeniem takiego konkursy a większość ma to głęboko w du** ...

Przypominam, że każdy ma 2 głosy! (piszemy w jednym poście).

Już nie spamuję....

1363095337-U286162.png

Opublikowano

[praca_1]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się, ta praca
[praca_3]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się, ta praca

:3

Opublikowano

[praca_4]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się prostota i zarazem pomysł pracy

[praca_3]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się wykonanie :>

Opublikowano

[praca_3]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się wszystko w niej.

[praca_1]<- głosuję tutaj, ponieważ ta praca podoba mi się.

Opublikowano
[praca_1]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się, azjatka i cały styl pracy

[praca_5]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się, klimat pracy i ustawił bym sobię na tapete jak by było we większej rozdzielczości :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

[praca_3]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się wszystko w niej i ciekawie wygląda

[praca_4]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się wszystko w niej i ciekawie wygląda

Opublikowano

[praca_4]<- głosuję tutaj, ponieważ wszystko mi się w niej podoba

[praca_5]<- głosuję tutaj, ponieważ została mistrzowsko wykonana

1377430129-U769346.png
Opublikowano

[praca_1] - Bardzo ciekawa praca.

[praca_4]- również ciekawa

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

[praca_5]<- głosuję tutaj, ponieważ jest zajebisty klimat :-)

[praca_3]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się praca ;_;

1393461645-U349224.png

Opublikowano

[praca_4]<- głosuję tutaj, ponieważ jest to jedna z lepszych prac.


[praca_5]<- głosuję tutaj, ponieważ jest to jedna z lepszych prac.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

[praca_4]<- głosuję tutaj, poniewaz jest zajebista

[praca_3]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się ona i daje do myslenia

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

[praca_4]<- Najbardziej mi się podoba ze wszystkich.


[praca_3]<- Inna od wszystkich, oryginalna.
[praca_0]<- Chcesz kopa z bani?
[praca_6]<- Co Ty wiesz o Niderlandach?

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

[praca_5]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się, wykonanie, i klimat.

[praca_3]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się styl wykonania.

Opublikowano

[praca_1]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się pomysł, wykonanie bardzo staranne, pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy gdy to zobaczyłem to "gotowiec" :D

aczkolwiek nie oskarżam tu autora, bowiem chwale staranność, brakuje jednak czegoś "innego", zbyt hm... realistyczne a tu chodzi o kreatywność. Bardzo ładna praca.

 

[praca_5]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się w szczególności kolorystyka i klimat pracy. Świetny pomysł z telewizorem i balonem. Myślę, że ta praca jest odrobinkę lepsza od nr.1 gdyż jest ukazane coś niespotykanego i odmiennego. Szczery głos oddaję na tę pracę.


[praca_3]<- filtr i dodanie zegara. Tyle widzę, praca niczego twórczego nie przedstawia, bowiem gotowy obrazek lekko obrobiony. Praca nie zasługuje na wyższe noty, to jest wyłącznie moje zdanie.


[praca_4]<- Obrazek bardzo miły dla oka, ale nie wiem ile tu jest własnej pracy... tematyka wykorzystana w 100% ale podobna uwaga jak w przypadku pracy nr. 1 - Kreatywność - poległa :P Ogólnie bardzo mi się podoba, ale jednak są lepsze. Słowa uznania.

 

Pozdrawiam i powodzenia życzę :D

1390144171-U592769.png


Opublikowano

[praca_2]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się pomysł tej pracy - coś fascynującego.
[praca_3]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się odmienność tej pracy, jest jak jedyna w swoim rodzaju.

4770714280454741315510.png
Opublikowano

Szczerze mówiąc z początku żałowałem i nawet byłem wkurzony
na siebie że nie zapisałem się do tego turnieju, ale teraz…
gdy widzę jak to prowadzicie

to wręcz cieszę się, że się nie zapisałem ;/


btw. Mówiłem jednemu z was ( nie pamiętam dokładnie któremu) żebyście kontynuowali
pierwsze ‘’drzewko’’ czy jak to tam nazywacie…
ale oczywiście musieliście zrobić po swojemu i teraz proszę,
jest jak jest… ;)

@Top
No dobra a teraz moje głosy oddaję na:

[praca_1]<- ponieważ podoba mi się ta praca ;)

[praca_2]<- ponieważ podoba mi się ta praca ;)


[praca_3]<- ponieważ podoba mi się ta praca ;)

[praca_4]<- ponieważ podoba mi się ta praca ;)


[praca_5]<- ponieważ podoba mi się ta praca ;)

 

wiem moje głosy są równie porąbane jak ten konkurs ;)

 

 

 

 

 

// Bardzo słaby "troling" z Twojej strony, takim sposobem uzyskujesz 5% warna.

 

Czy Ty w ogóle wiesz co to "troling"??
Widocznie nie, bo z mojej strony to była zwykła uwaga...
No ale dobra wali mnie 5%
Tylko jak mi je dawałeś napisałeś coś takiego:

1361115536-U384748.png
2głosy?? o.O
jak ja widzę że można oddać 4głosy
2 za
2 przeciw
ale jeżeli podobają mi się wszystkie prace
to już nie mogę tego napisać
bo dostanę warna -,-
na koniec taka uwaga z mojej strony (nie "troling"!!) zastanówcie się dwa razy(albo i więcej) zanim kiedykolwiek zrobicie podobny konkurs...

 

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

 

[praca_1]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się, azjatka i cały styl pracy
[praca_5]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się, klimat pracy i ustawił bym sobię na tapete jak by było we większej rozdzielczości :)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

[praca_5]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się, klimat jak i cała wykonana praca jest bardzo dobrze.
[praca_2]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się ciekawy pomysł i wykonanie.

2ufgk6u.png

Opublikowano

Ten spam tutaj jest śmieszny i niepotrzebny. MPC Art Tournament odbywa się raz na bardzo długi czas, a tu wychodzi takie coś. Po pierwsze - nie rozumiem czemu prawie każda praca jest o innej tematyce, to było jakieś losowanie? Przecież jeżeli teraz odpadnie np. dobra praca z tematyki nr.1, bo praca z tematyki nr.2 była lepsza, to potem zostaną słabe prace z tematyki nr.1 i słaba teoretycznie wygra z bardzo dobrą, ale cóż. ;-)

 

 

[praca_1]<- tutaj wzięła górę kreatywność. Nieźle się to wszystko prezentuje i komponuje razem.

[praca_5]<- całkiem niezła praca, do której ktoś się przyłożył (przynajmniej według mnie).
[praca_2]<- szczerzę powiedziawszy, to tutaj nic nie ma - zwykłe zdjęcie naklejone na telewizor, nawet białe tło zostało, a można by to wziąć o wiele bardziej kreatywnie.
[praca_2]<- ta praca ma coś w sobie i wygląda jak prawdziwy obraz, jednak bardziej podobają mi się te z numerem 1 i 5.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...