Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co sądzicie o ofercie z famasem?o.0


Avium

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP

Może i masz rację, ale jak myślisz... gracze czekają na nowe gry, myślisz że będą grać w Bf'a lub też w inne gry przez lata? To chyba nie jest realne... EA ma full czasu, tylko na razie nie mają pomysłów na nowe gry, więc musimy poczekać na ich "olśnienie"...Masz trochę racji, tutaj to przyznam.

Opublikowano

niezrobią tego bo EAsy jest zbyt chytre na kase prędziej go ulepsza niz pogorszą byle by zarobic a ukazanie sie tego zestawu to sprytne posunięcie ludzie kupia to szczegolnie ci co niewydaja kasy na gre a dlaczego a no tanie i oplacalne i kupia kolejny zestaw dla dodatkow i wpadna w typowe koło graczy ktorzy regularnie wydaja kase na bfa

 

A,żebyś przypadkiem się nie zdziwił...przecież oni już nie pierwszy raz znerfiają bronie,więc to nie nowość i też myśle,że famasa znerfią po całości dlatego taka niska promocja jakby nie było oni najlepszej broni nie dają w dodatkach tylko klasy niższej półki.

Opublikowano

może i znerfią a może i nie my tego nieodgadniemy no a famas sama w sobie jest dobra ale i tak trzeba dodatki kupic bo jak a ta sybkostrzelnosc 26 naboi to malutko tak wiec ea na tym wiecej zarobi niz na pakietach goraczki shakiru

277bef7afe9fd00efc21b3bab23ede1b096f13a8.png
Opublikowano

teraz każdy frajer lata z famasem. Był gównem to z nim się wygrywało ale teraz jest gównem strzelającym 2x szybciej. Niefajnie zrobili z dodatkiem nemesis, bo podobno miał zniknąć z magazynu więc kupiłem za 599 funds. Na drugi dzień patrzę a tu nemesis z famasem za 2099, już któryś raz robią tak graczy w bambuko. Oby ten zapowiadany nerf szybko wszedł ;]

Opublikowano

@UP

Może i masz rację, ale jak myślisz... gracze czekają na nowe gry, myślisz że będą grać w Bf'a lub też w inne gry przez lata? To chyba nie jest realne... EA ma full czasu, tylko na razie nie mają pomysłów na nowe gry, więc musimy poczekać na ich "olśnienie"...Masz trochę racji, tutaj to przyznam.

I tak taka gra jak bfp4f bd grana przez lata, a nowe gry mogą sobie wychodzić i wychodzić a to tylko dlatego, że ponad 30% osób co ma kompa już nie spełnia wymagań bf3, a co dopiero wyższych gier, więc wiedzą, że mogą robić wszystko co im się podoba, bo wątpię że ktoś z takim kompem co mu nie pozwala na za dużo przesiądzie się z bfp4f na mario, bo w nic innego nie pogra...

Pomysły na nowe gry?

Ja bym wprowadził jeszcze większe mapki, inną grafikę i przede wszystkim jeszcze więcej dodatków do każdej broni + nowe pojazdy(głównie powietrzna) i jakieś nowe gadżety, tak jak nwm w MOHu zrobili np mortara u snipera, żeby sam mógł kierować pociskiem itd.

436951440626370320491.png

Opublikowano

teraz każdy frajer lata z famasem. Był gównem to z nim się wygrywało ale teraz jest gównem strzelającym 2x szybciej. Niefajnie zrobili z dodatkiem nemesis, bo podobno miał zniknąć z magazynu więc kupiłem za 599 funds. Na drugi dzień patrzę a tu nemesis z famasem za 2099, już któryś raz robią tak graczy w bambuko. Oby ten zapowiadany nerf szybko wszedł ;]

no a co ty myslisz ze aek ma byc lepszy od famas bron z 3 lvl, a wyzywanie graczy bo maja lepsza bron jest typowym zachowaniem dla tych co albo jej niekupili albo nieumiejea grac

277bef7afe9fd00efc21b3bab23ede1b096f13a8.png
Opublikowano

Tak btw. moze mi ktos powiedziec jak kupic ten pakiet? Bo gram od niedawna a chialbymmiec famasa i niewiem jak go kupic ....

316rfbqr.png

Opublikowano

no a co ty myslisz ze aek ma byc lepszy od famas bron z 3 lvl, a wyzywanie graczy bo maja lepsza bron jest typowym zachowaniem dla tych co albo jej niekupili albo nieumiejea grac

 

omg? a dziwisz się? broń która cie zabije a twój wróg dopiero 50% hp będzie mieć.... i się dziwisz że cie ludzie wyzywają? broń jest OP i nie zmienisz tego.... as val to samo jednak mało kto chodzi z as valem bo zjada ammo a enginier wiadome nie ma paczek ammo....

YAY

Opublikowano

no nieprzesadzaj famas bez dodatkow niejest taki cudowny kolba i magazynki 4 rzędowki lub vipery musza byc, ale ludzie placza ze famas op a dlaczego a no bo kazdy gra prawie tym samym schematem, z kazdej broni mozna zrobic op wystarczy wyczuc bron i przystosowac ja do własnego stylu a nie kazdy z aekiem i nic innego

277bef7afe9fd00efc21b3bab23ede1b096f13a8.png
Opublikowano

gówno wiesz o tym co się dzieje na bitwie to widać... bez dodatków tak ale z nemezis już odrzut jest bardzo mały .... i już jest op ..... na daleki dystans sobie nawet na luzie radze z sniperami ....

 

 

koniec dyskusji.....

YAY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...