Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak uciec z wieżienia z claimem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolega uwięził mnie na całe życie w więzieniu z claimem proszę o pomoc jak uciec !!! daje like it !!

Proszę o zniesienie mi ostrzeżeń ponieważ mam już niestety 90% i za to przepraszam !

Opublikowano

To zależy od typu jaila. Jeżeli jakiś admin dał ci jaila to znaczy, że nie ma w ogóle możliwości ucieczki. Jeśli jest to w serwerze z frakcjami, jest kilka możliwości:

- Namów admina, może się zlituje;

- Spróbuj pisać /kill;

- Spróbuj rozwalić pod sobą klocek, aby być w takiej pozycji, jakbyś skakał pomiędzy dwoma klockami (do góry i do dołu). To działa tylko wtedy, gdy kolega uwięził Cię w więzieniu na wysokości 2 kratek. Wtedy po znalezieniu się w takiej pozycji, wyjdź i wejdź na serwer. Po zalogowaniu powinieneś znaleźć się na górze;

Opublikowano

Jeśli jest to claim z gildii to spróbuj

/f claim (wtedy przejmiesz teren i wyjdziesz)

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Opublikowano

brakuje mi tu informacji ale postaram sie powiedziec ci w kilku przypadkach:

1.Jesli to claim gildyjny to musisz odczekac az wyjda z gry wszyscy z gildi na ktorej jest ten claim i wpisac /spawn lub ewentualnie jesli masz gildie /f home

2.Jesli to claim zrobiony przez administratora mozesz tylko blagac by cie wypuscil

3.Jesli to claim plugina island ble ble ble do skyblocka to wpisz poprostu /is

 

natomiast jesli w punkcie 1 lub 2 nie masz dostepu do komend,musisz poprosic kogos z administracjii by ci pomogl,bo najprawdopodobniej celowo ci zabrano prawa do komend

klqo.png

nieważne czy czarny, biały, chudy, gruby, niski, wysoki jeżeli jesteś miły dla mnie to ja dla ciebie też. -Eminem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...