Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana nazw przedmiotów na polskie zostawiająć angielską ścieżkę dźwiękową.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

3 punkt.

Ja mam tylko

0.0.0.39

43

47

51

53

 

WIesz o co chodzi?

 

Pragne dodać ,że przeprowadzałem ten zabieg i nie wiem czy to ten powód.

http://www.mpcforum.pl/topic/689115-tut-klikasz-play-i-nic-mam-na-to-sposob/?hl=%2Bklikasz+%2Bplay+%2Bnic#entry5821417

 

Lecz nie usuwałem tego pliku 0.0.0.97

 

 

Spróbuj wziąć z ostatniego jakiego masz, czyli 0.0.0.53

w83od2.jpg

Opublikowano

No to tak.

Wchodze w ten 53, dalej i nie ma notatnika żadnego, tak samo w innych ( mam notatnik zainstalowany :P )

I wogóle nie mam tego pliku menu

Poszukaj we wszystkich folderach, dziwne, że nie masz.

 

 

Jakby ktoś chciał to mogę zrobić "gotowca" żeby pięć trupów było Penta kill etc.

 

Żeby tylko sklep/skille były po polsku, reszta po angielsku.

w83od2.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

po aktualizacji nie mam tego pliku w angielskim ( w tym folderze )

 

wtf?

Czasami trzeba pomyslec, skoro to aktualizacja, to w lolu zmienia sie wszystko na to, ktore jest narzucone w patchu. Poprostu trzeba robic wszystko do nowa.

V2tsZWpPX19fZXV3X19fNTQ2X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNF9fXzNfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

no ale chodzi mi o to że w tym folderze en_gb nie ma żadnego notatnika więc gdzie mam to wklejić??? trochę wyrozumienia bo nie każdy ma miliony pkt IQ jak ty ( joke )

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

@UP - Szukaj we wszystkich folderach, aż znajdziesz (w cliencie en_gb), a jak już znajdziesz ten notatnik w którymś z folderów (lub w wielu, wtedy wklejasz do najnowszego relase'a) to wklejasz, proste.

E9mwj60.png

Bronze V czeka na nowe mięso.

Opublikowano

ja to zmienilem i nie dziala, dalej mam wszystko po angielsku

lipa

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

a ja mam 0.0.0.109 i 0.0.0.111 które wybrać ?

 

Myśl logicznie... Otwórz plik *0.0.0.109 - przecież tam nie masz pliku tekstowego :)

Szukam kogoś, do wspólnej nauki webmasterki. Ogarniam html, css oraz uczę się php.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...