Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Detected][14.02] Kazbah Public ~`VIP ~`


Wilczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie nie działa wyskakuje coś takiego:

 

beztytuumhc.png

 

 

 

Spróbuj może odpalić War Rock'a przez launcher jako administrator.

Zmień ew. injector, zainstaluj wszystkie programy, wyłącz wszystko co zbędne ;)

 

@down, szkoda mi słów na twój post ;]

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Pobierz na początek injector stąd :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/243428-spis-wszystkich-dziaajcych-injectorw/

 

Polecam numer 8.

 

Pobierz hack'a - plik dll.

 

Spakuj hacka i injector w archiwum o rozszerzeniu RAR lub ZIP ( Za pomocą programu WinRar )

 

Zmień nazwę plików na :

 

hack.exe - injector

hack.dll - hack, plik dll

 

Odpal injector i WarRocka ;)

 

To nie jest temat w którym uczymy się poprzez dziesiątki, zresztą głupich pytań, i uczymy innych, jak korzystać z hacków. Jest wiele postów, teamtów na forum jak korzystać z hacka, co to jest injector, co to jest plik dll, co należy z nim zrobić i jak połączyć całość żeby grać z pomocą hacków. Ja, ale także inne inteligentne osoby potrafią z hacków korzystać, a wystarczyło im skorzystać z google, czy wyszukiwarki na mpc forum, i nie zadawać niepotrzebnych i naiwnych pytań.

Na miejscu administracji forum karał bym za takie zbędne nabijanie postów.. -.-

P.S. Taka mała pomoc dla tych którzy jeszcze nie umieją korzystać z hacków a mają zamiar pisać posty jak z takowych korzystać:

 

http://lmgtfy.com/?q=warrock+hack+plik+dll
 

 

 

 

Opublikowano

To nie jest temat w którym uczymy się poprzez dziesiątki, zresztą głupich pytań, i uczymy innych, jak korzystać z hacków. Jest wiele postów, teamtów na forum jak korzystać z hacka, co to jest injector, co to jest plik dll, co należy z nim zrobić i jak połączyć całość żeby grać z pomocą hacków. Ja, ale także inne inteligentne osoby potrafią z hacków korzystać, a wystarczyło im skorzystać z google, czy wyszukiwarki na mpc forum, i nie zadawać niepotrzebnych i naiwnych pytań.

Wszystko ładnie pięknie tylko że naszym zadaniem jest niesienie pomocy

po przez właśnie takie posty

a to że każdy może sobie poszukać czegoś takiego w sieci

to już inna bajka

 

 

Na miejscu administracji forum karał bym za takie zbędne nabijanie postów.. -.-

Nie można karać osób za to że niosą pomoc :X

jeżeli Ci to nie pasuje to trudno...

 

żegnamy...

 

 

 

#Topic

Cheat działa

testowałem 10min i wyszedłem ;)

win 7 x64 ;)

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

Cześć, jak pomniejszyć te okno? Ponieważ zajmuje mi one połowę ekranu i nic nie widzę ;x

 

Wyłącz najlepiej menu klawiszem INSERT :)

 

@down, like nie widać :(

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...