Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Nowy dział, pamiętniki, wypali? :)


Matorable

Pamiętniki  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie taki dzia? ? "Pami?tniki"

    • Mo?e to wypali?, jestem na tak
    • W?tpi? ?e kto? by tam pisa? raczej jestem na nie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć i witam wszystkich którzy tutaj się znaleźli, oczywiście na początek proszę moderatora o podpięcie tematu


moim pytaniem jest pytanie :


Czy chcecie dział Pamiętniki ?


Dział pamiętniki jest to dział, gdzie każdy może pisać o swoim koncie, i o swojej postaci, o swoich osiągnięciach itp.


Pamiętnik z życia jakiejś postaci, w tym wypadku tylko naszej. : )


Można by było pisać nie tylko o nostale PL, ale też o innych językach tej gry, np koreańskie nostale.


Mam nadzieję że zainteresujecie się tym tematem, zapraszam do dyskusji!. ; )


Oddawaj Fatrucha , Oddawaj like !

Opublikowano

Nie.Już chyba lepiej taki temat założyć i podpiąć.Moim zdaniem żałosne.

To jest forum o cheatach a nie o "pamiętnikach".

Wgl takie tematy się pisze w "sugestiach dot. forum".

BEKA JEDNA WIELKA BEKA

Segz

16ob.png

Opublikowano

@up

Ale ten dział jest dostępny od ilości 250 postów.

@topic

Nie. To nie jest forum do pisania o grach, tylko tutaj każdy pomaga innym i publikuje hacki lub dyskutuje o nich.

Tutoriale to dodatek, ale też został zrobiony ze względu na hacki.

 

Sugestia głupia, drugie forum główne się tu zrobi, co?

 

 

 

PS. Myślałem, że pamiętniki głównie piszą dziewczyny w wieku nastoletnim. Przynajmniej tak mówią stereotypy.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Nie nie nie nie i jeszcze raz nie ; /.

Rozumiem gdyby stworzyc poddzial dla azjatyckich serwerow, ale pamietniki? Masz takie cos na boardzie co uwazam za kompletna glupote ;/

nie wypali to tutaj ;/

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

jakim retardem trzeba być aby pisać o swoich osiągnięciach w grze


"Drogi pamiętniczku, dzisiaj wbiłem PIĄTY( omgomgomgomgomgomgomg) poziom w grze Nostale, zabiłem swojego pierwszego bossa, z którym się męczyłem AŻ pięć minutek, a do tego nic ciekawego z niego nie wypadło (smuteczek). Pomyślałem sobie, gupia ta gra, i niestety ale ją usunąłem. A jak Tobie miną dzień?"


Nie no kurwa nie....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

jakim retardem trzeba być aby pisać o swoich osiągnięciach w grze

 

 

"Drogi pamiętniczku, dzisiaj wbiłem PIĄTY( omgomgomgomgomgomgomg) poziom w grze Nostale, zabiłem swojego pierwszego bossa, z którym się męczyłem AŻ pięć minutek, a do tego nic ciekawego z niego nie wypadło (smuteczek). Pomyślałem sobie, gupia ta gra, i niestety ale ją usunąłem. A jak Tobie miną dzień?"

 

 

Nie no kurwa nie....

Lenart, jak zwykle wyjaśnił to na chłopski rozum :D

Nie.

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Z prowadzeniem takiego działu, zwiększyłby się hejt na forum. Niektórzy mniej doświadczeni użytkownicy pisaliby o problemach życiowych, a wiadomo jak to na MPC bywa, odpowiedzi nie byłby za miłe. Jestem na nie.

Opublikowano

Napierdolcie działów na każdy temat...

 

Zróbcie temat zbiorowy podepnijcie i każdy w poście będzie opisywał ;) post bez opisu = warn i po problemie.

 

Dział by był pusty i bez sensu co do tej sugestii jestem stanowczo na nie.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

no to teraz mogę oceniać - nie

 

po co takie sub forum jak mamy hacki i tuty.

moim zdaniem dwa suby na tak mały dział to wystarczająco .

ponadto byłby w tym niezły hejt a tego bym nie chciał

 

haru powiedział NIE, drugi mod również .

teraz czekać na GM i zamknąć tą trochę dziwną sugestię

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...