Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Kraina Herosów (RPG,MODY,MOUNTY,PLUGINY,QUESTY,NPC,HANDEL,INNE)


soloman981

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tym razem serwer będzie stał dłużej niż tydzień? ;p

Opublikowano

Ehh.. Soloman soloman zajebiscie ze robisz kolejnego serwa :)

 

 

Tym razem serwer będzie stał dłużej niż tydzień? ;p

Bedzie bedzie ;p

1377774857-U369478.png

Opublikowano

NIGDY! ;d A nawet jeśli to i tak upadnie, jak każdy inny serwer solomana.

Wiesz jak mocnej maszyny będziesz potrzebować żeby utrzymać serwer?

Opublikowano

Co do tego nie mam zdania bo poprzednie serwy się rozpadały w tydz -_-

nie ktore moze i padaly ale to tylko przez dupne sieci serwerow

 

no i oczywiscie trzeba wiecej mi pomagac bo samemu to moge kloca zrobic bo za duzo rzeczy

Opublikowano

nie ktore moze i padaly ale to tylko przez dupne sieci serwerow

 

no i oczywiscie trzeba wiecej mi pomagac bo samemu to moge kloca zrobic bo za duzo rzeczy

Czekam na skype :)

 

Jeśli pomogłem daj +!

Opublikowano

Serwer Epicko sie zapowiada !

 

Co do tego nie mam zdania bo poprzednie serwy się rozpadały w tydz -_-

 

 

NIGDY! ;d A nawet jeśli to i tak upadnie, jak każdy inny serwer solomana.

Wiesz jak mocnej maszyny będziesz potrzebować żeby utrzymać serwer?

Watpie ... Tyle pracy ... Nie to nie możliwe !

 

Serwer naprawdę Zajeb ... Nie dokończę ;)

 

Daje 2 Gify z Serwa !

BVvdRgp.gif

gVDnYGd.gif

 

@EDIT

 

 


Dobra daj te ip i spokój ;p

Po co IP jak i tak potrzebny client ?
Polecam wgranie pluginu Heroes - polega on na dodaniu klas, każda klasa ma umiejętności i klasy maja swoje awansy, w zaleznosci od punktow jakie zdobyliśmy !
Opublikowano

Tutaj nie odpali heroes, na takich modach -.-

Ewentualnie inny plugin/mod starczy wgrać :)

 

Dajcie ip i link do clienta ;p

Opublikowano

Wgraj ARPG, tam się wpisuje ID przedmiotów, więc z modami też powinno działać. (wymagana znajomość angielskiego :P)

(np. klasa wojownik zwiększone dmg z jakiegoś ID o ileś/przywołanie lecącego ID zadającego dmg/wywołanie jakiegoś efekt itd)

Opublikowano

Wgraj ARPG, tam się wpisuje ID przedmiotów, więc z modami też powinno działać. (wymagana znajomość angielskiego :P)

(np. klasa wojownik zwiększone dmg z jakiegoś ID o ileś/przywołanie lecącego ID zadającego dmg/wywołanie jakiegoś efekt itd)

podaj linka do tego plugina bo nie moge znalesc

Opublikowano

nie to lipa bedzie wtedy jak zrobisz bana za zabicie jeszcze server 50 slotowy. Ja bym nie robil.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...