Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Inkubator vs aha pozdro


Inkubator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: Inkubator
Wyzwany: (-)
Wstawienie prac do: do 5 dni
Głosowanie do: do 7 dni
Tematyka: Dowolna
Notatka: Min. 20 wersów; Max. 50 wersów

b_560_95_1.png

Opublikowano
Co jest? Chcesz bitwe ze mną?

Musisz być pojebany.

Wiesz, co jest gangsta?

Ja wiem, to po prostu cholernie niebezpieczne,

Lepiej nie dać się wciągnąć w to.

kiedy idę na bitwe,

Wyjdzie, czy nie wyjdzie, walcz!

Teraz pozwól mi mówić o piłce nożnej,

po pierwsze, to chuj.

Jebać wszelkich dobrych ludzi z kaską,

często bzykali się z laską.

Dlatego zastanawiam się, na co dzień:

"Czy ten skurwiel gejem jest?"

Lepiej trzymać się z daleka!

Nie możesz nawet grać, udawać, że jesteś zuch,

ja cię pokonam w turnieju jeden na dwóch.

Jeden, dwa, trzy, kto jest prawdziwym mistrzem?

Alfons jest starszy od ciebie, ruchasz go za pieniądze,

I tak jak on, widzę zdradę u was,

I jestem gotów zniszczyć świat!

Teraz mam zamiar zakończyć to ,

Mówią, że jesteś jak żul na naszej ulicy.

Chodź do mnie,

rozjebię Ci mordę!

b_560_95_1.png

Opublikowano

Sie kurwa nie przywitaleś
Co to oznaczać psie miało
Szacunku cie tu naucze
skoro cie nie wychowano
Dobra tak wiec zaczynamy
za dissowanie sie wziałęs
Troszke Ci to nie wychodzi
Wiec lepiej na tym zaprzestan
Widze w sygnie masz gitare
mysle ze to powolanie
Tak to twoje powolanie
wiec zamiast pisać dissów
rób disco polo bałwanie
To nie gra dla amatorów
to jest ostra wojna stary
Gdy przyjąłem te wyzwanie
Miałem tez troche nadzieji
ze skille to ty posiadasz
jednak sie lekko zdziwilem
Dobra konczyc to wypada
bo 21 wers tu wita
O 22 widzisz?
Tak to koniec...
To mogiła..

 

 

Dzięki! :) Sorry, ze wersy takie krótkie ale czasu teraz nie mam a chciałem to jak najszybciej :P

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

aha pozdro - lepsze rymy i ogl. bardziej mi do gustu przypadło

Opublikowano

aha pozdro lepsiejsze

inkubator... niechcem Cie tu uraźić pod żadnym względem ale mi przypominaja twoje slowa jak by to kula disowal..

muzycznapomaranczvandet.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...