Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Red and Blue - SkyBlock Rywalizacja - [WL] [P/NP] [24/7]


kokain95

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1. Nick w MC : RedExtreme
2. Czy masz oryginalnego MC : Nie
3. Wiek :11
4. Skype :Oskar.jozwiak
5. TeamSpeak :Nie
6. Mikrofon :Tak
7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) :Mam kanał ale nic nie nagrywam
797701.jpg

 


Opublikowano

1. Nick w MC : VerexPL

2. Czy masz oryginalnego MC : Nie

3. Wiek : 13

4. Skype : Mam, podam jak się dostane

5. TeamSpeak : Posiadam

6. Mikrofon : Posiadam

7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) :

Nie mam kanału, ale mam ochotę go założyć tylko nie mam motywacji.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1. Nick w MC : minecraftnike

2. Czy masz oryginalnego MC : nie

3. Wiek : 16

4. Skype : alfredkisiel997

5. TeamSpeak : posiadam

6. Mikrofon : posaidam

7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) : może tak ale nie wiem

Opublikowano
1. Nick w MC : Viccek

2. Czy masz oryginalnego MC : Nie

3. Wiek : 13

4. Skype : Tak. Podam na pw

5. TeamSpeak : Tak

6. Mikrofon : Tak

7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) : nie
Opublikowano

1. Nick w MC : Chooca

2. Czy masz oryginalnego MC : tak

3. Wiek : 15 za tydzień :)

4. Skype : Thefastkill

5. TeamSpeak : Mam

6. Mikrofon : Tak

7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) : Mam 2 k widzów ,partnerstwo nagrywam bukkita !

giphy.gif

Opublikowano
1. Nick w MC :moltag

2. Czy masz oryginalnego MC : nie ale zamierzam kupić
3. Wiek :13
4. Skype :moltag123
5. TeamSpeak :tak
6. Mikrofon :tak posiadam , nie pamientam nazwy
7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) :mam kanał na yt ale nie nagrywam filmów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...