Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst]czujesienad vs Pleśniawek


czujesienad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1357920330-U286162.png






Wyzywający:czujesienad
Wyzwany: kto 1
Wstawienie prac do: do 1 dnia

Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka:Ty mi ja Tobie, cos latwego bo dawno nie pisalem
Notatka:16 wersow

2ufgk6u.png

Opublikowano

Cierpienie Twój temat.

 

 

Tego dnia siedze w pustym pokoju,
ciagła samotność sprawia, że mam dużo spokoju,
moje echo bije po 4 ścianach,
tone w tych pustych pokojach,
czuje, że to jest mi pisane,
bo przecież nie moge tego znaleźć na ulicy,
wole siedzieć na przystanku,
byle nie wracać do tego pokoju,
samotność to zła choroba,
pomagamy sobie, a później pierdolimy wszystko,
warto pokazywać siebie,
bo to dzięki temu nie jesteś sam wśrod tych kłamstw,
czasami zajaram, raz po raz, ale co mi z tego
jak ciągle mam chuja podciętego,
samotnośc nie daje mi spokoju,
ciągle czycha w tym pustym pokoju.

2ufgk6u.png

Opublikowano
Dotyka czasem każdego i męczy z różnych powodów,

A każdy by wolał z górki, żadnych w życiu schodów.

Weź podaj mi kilka powodów, Twójego cierpienia,

Ja swoich mam od chuja i jeszcze więcej do rozgryzienia.

Nie lubie tych dni, w które cierpienie mną włada,

Robią się z nich tygodnie, a potem już lecą lata.

Dlatego te wersy składam, moje jedyne ukojenie,

Gdy dopada mnie największy wróg - pierdolone cierpienie.

Czasami zadaje sobie pytanie, czy na prawdę Bóg istnieje ?

Jeden zabija by przeżyć, drugi nie ma na jedzenie.

Dla mnie Boga nie ma, patrz co dzieje się z ludźmi,

Gdyby Bóg na prawdę istaniał, los nie byłby tak okrutny.

Trudny orzech do rozłupania, może dalej swoje róbmy,

Odejdzie z czasem cierpienie, zawitają dobre duchy.

Pokażą nam drogę, jak iść cały czas już bez smutku,

Ale omijanie wszelkiego bólu, może nie przynieść dobrych skutków.

1361879167-U286162.png

O to moja galeria z tekstami: http://www.mpcforum.pl/topic/872257-troch-rapu-dla-dobrych-chopakw-art-pleniawek/

Postaram się jak najczęściej wrzucać nowe teksty ;)

Opublikowano

czujesienad - tekstowo może wygrałby Pleśniak, ale jednak wolę teksty w których widać, że autor ma jakieś flow.

Głos na czujesienad.

Potrzebujesz strony internetowej? Pisz śmiało, jestem do waszej dyspozycji. (Jedyna możliwość zapłaty to pieniądze (przelew, SMS, doładowanie), innej nie przyjmuje i nawet nie masz co pisać).

Opublikowano

cxxus - tutaj ocenia się tekst, a nie flow, bo to w końcu pojedynek na tekst. Wgl. to nie wiem jak wywnioskowałeś to, że ma flow po przeczytaniu tego co napisał. Jeżeli by nagrał to spoko - mógłbyś to ocenić, ale nie zmieniło by to niczego, bo to pojedynek na tekst. Żeby tylko nie wyszło, że spinam się, bo zagłosowałeś na niego lecz chciałem napisać co o tym myślę ;)

1361879167-U286162.png

O to moja galeria z tekstami: http://www.mpcforum.pl/topic/872257-troch-rapu-dla-dobrych-chopakw-art-pleniawek/

Postaram się jak najczęściej wrzucać nowe teksty ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...