Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Red and Blue - SkyBlock Rywalizacja - [WL] [P/NP] [24/7]


Manio356

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Red and Blue - SkyBlock

informacje.png

strzalka.gifTYP: SkyBlock

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: Będzie podane tylko osobą które się dostaną

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Tak/Nie

strzalka.gifNether: Nie jest to do końca uzgodnione

strzalka.gifBialaLista: Tak

admini.png

[Właściciel] TroperPL , WhiteParty [Technik] Manio356

 

pluginy.png

Wszystkie potrzebne

 

inf.png

Start serwera odbędzie się dziś w godzinach wieczornych.
Na serwerze odbędzie się wojna drużyn po wyznaczonym czasie oraz przed wojną będzie 1 lub 2 eventy.
Zapraszam do składania podań wg wzoru :
1. Nick w MC :
2. Czy masz oryginalnego MC :
3. Wiek :
4. Skype :
5. TeamSpeak :
6. Mikrofon :
7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) :
JEŚLI SIĘ DOSTANIESZ TO NA SKYPE PODAM WIĘCEJ INFORMACJI
Jeszcze raz zapraszam do składania podań i pozdrawiam.

 

Generator by -outi-

Opublikowano
Nick w MC : pablo3451

2. Czy masz oryginalnego MC : nie

3. Wiek : 17

4. Skype : pablos3451

5. TeamSpeak : tak

6. Mikrofon : tak
1377531174-U173186.png
Opublikowano

1. Nick w MC : Dzidek
2. Czy masz oryginalnego MC : Nie;/
3. Wiek : 15
4. Skype : Ta
5. TeamSpeak : Ta
6. Mikrofon : Niedlugo kupie
7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) : jak kupie mikrofon to oczywiscie ze tak.

Opublikowano
1. Nick w MC : MusicCreatorPL

2. Czy masz oryginalnego MC : Tak :)

3. Wiek : 13

4. Skype : Tak (jan.majewski49)

5. TeamSpeak : Nie

6. Mikrofon : Tak

7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) : Nie :/

Opublikowano

1.Nick w mc:ActimelPL

2.Nie mam orginalnego mc ale bede miał za 2 miesiace.

3.Wiek 15 Ale mam dziecinny głos.

4.Skype Tak

5.TeamSpeak Tak

6.Mikrofon:Tak

7.Nie mam kanału yt

Opublikowano

1-Nick w MC : Kafciu4


2 - Czy masz oryginalnego MC : Nie

3 -Wiek : 13

4.-Skype : Kuba TAKATAKA

5.-TS : Posiadam

6.-Mikrofon : Posiadam

7 - Mam kanał na yt ale nie wiem czy coś nakręcę.

Opublikowano

pablo3451 , MusicCreatorPL, ActimelPL, Kafciu4 - przyjęci później się z wami skontaktuje

 

Dzidek - nieprzyjęty, ponieważ nie masz mikrofonu do rozmowy ;(

 

MusicCreatorPL jak możesz to zainstaluj TS3 mało waży i szybko się ściąga.

 

OSOBY KTÓRE SIĘ DOSTAŁY NIECH NAPISZĄ DO MNIE NA SKYPE (manioopl) - W treści zaproszenia napiszcie swój nick z mc będzie mi łatwiej sprawdzić czy to wy

Opublikowano
1. Nick w MC : kuba6677PL

2. Czy masz oryginalnego MC : Nie

3. Wiek : 13

4. Skype : Tak kuba6677pl

5. TeamSpeak : Tak

6. Mikrofon : Tak

7. Pytanie dodatkowe Nie
Opublikowano

1. Nick w MC : Y4nk3S

2. Czy masz oryginalnego MC : Nie

3. Wiek : 14

4. Skype : dawid.furman2

5. TeamSpeak : Tak

6. Mikrofon : Tak

7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) : Mam kanał , zobaczę ; >

Opublikowano
1. Nick w MC : SebQu

2. Czy masz oryginalnego MC : Niestety nie :(

3. Wiek : 13 lat.

4. Skype : axon2-seba

5. TeamSpeak : Posiadam, Mumble również. :)

6. Mikrofon : Jest.

7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) : Niestety nie, lecz coraz bardziej mnie "ciągnie" do nagrywania :)

Mogę dodać coś od siebie?

Mam na imię Sebastian, zawsze staram się pomagać innym oraz dzielić się, jestem zawsze otwarty na sugestie. Dlaczego ja? Potrafię bardzo dobrze strzelać z łuku oraz rzucać śnieżkami... Jestem osobą otwartą na nowe znajomości, nie chcę nigdy wpadać w kłótnie. :)

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

1. Nick w MC :TeraLos

2. Czy masz oryginalnego MC :Nie

3. Wiek :13

4. Skype :Balonik297

5. TeamSpeak :Posiadam

6. Mikrofon :Tak

7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) :Posiadam, możliwe że coś nagram.

Opublikowano

TeraLos - przyjęty napisz do mnie na skype (manioopl)



UWAGA

WSZYSCY CO SIĘ DOSTALI NIECH BĘDĄ JUŻ NAJLEPIEJ O 18.40 NA SKYPE USTALIMY TAM DRUŻYNY ORAZ OMÓWIMY ZASADY !!!

Opublikowano
1. Nick w MC :Rester

2. Czy masz oryginalnego MC :Nie
3. Wiek :13
4. Skype :Tak
5. TeamSpeak :Tak

6. Mikrofon :Tak
7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) :Mam konto nie nagrywam
Opublikowano

1. Nick w MC :ShoTGunS
2. Czy masz oryginalnego MC : Nie
3. Wiek : 13
4. Skype : Tak magda-z7000 długa histora z tym skypem :)
5. TeamSpeak : Tak
6. Mikrofon : Tak
7. Pytanie dodatkowe Nie

Opublikowano

1. Nick w MC : trepiok
2. Czy masz oryginalnego MC : tak
3. Wiek : 18
4. Skype : trepiok1
5. TeamSpeak : posiadam
6. Mikrofon : również posiadam
7. Pytanie dodatkowe : nie

76561198030624353.png

Opublikowano
1. Nick w MC : Gothan

2. Czy masz oryginalnego MC : Tak.

3. Wiek : 13

4. Skype : mr.gothan

5. TeamSpeak : Posiadam, a także używam.

6. Mikrofon : Tak, sprawny.


7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) Nie.

Opublikowano

Wszyscy przyjęci ale może być problem z wejściem na serwer (jest już 10 osób ale są też miejsca "dodatkowe" tzn. jak kogoś nie ma na serwie to wtedy ktoś inny może wbić.

Napiszcie na skype

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...