Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie widzę stworów, ani nic, jak to zrobić?


Kinczata

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No witam.

Mam problem, bo gdy wchodzę na moda na PandoraMt2 to jak chce iść np. na Piekielne Katakumby na DK to wcale nie widzę mobów, ani tej mapki -.-''

Czy idzie jakoś temu zaradzić żebym to widziała ?

Z góry dziekuję za pomoc , daje plusiki :P .

 

edit - mod to ( Metin2mod.tk ) .

-

° • ● ✰ K ℓ α υ ∂ ι α . 85418615644831210259.gif

Opublikowano

Jeżeli ten błąd występuje na KamerModzie to musisz przegrać mapki z oficjalnego klienta gry. Zobacz to:

www.metin2mod.tk/mapy.html
Opublikowano

Potrzebujesz do tego rozpakowanego root z oryginalnego clieta pandory.

Skopiuj jeszcze plik index.

 

Teraz zainstaluj Sobie moda na cliencie Pandory.

Podmień w pack sobie ten plik index.

 

Teraz wejdź w rozpakowany root weź z niego npclist i atlasinfo

Skopiuj te pliki do folderu mod który jest w głównym katalogu z Modem

 

W taki sposób powinny moby już być

Opublikowano

Potrzebujesz do tego rozpakowanego root z oryginalnego clieta pandory.

Skopiuj jeszcze plik index.

 

Teraz zainstaluj Sobie moda na cliencie Pandory.

Podmień w pack sobie ten plik index.

 

Teraz wejdź w rozpakowany root weź z niego npclist i atlasinfo

Skopiuj te pliki do folderu mod który jest w głównym katalogu z Modem

 

W taki sposób powinny moby już być

Zrobiłam tak, tylko że teraz pisze mi Błąd połączenia -.-' . jak wchodze na modzie ..

-

° • ● ✰ K ℓ α υ ∂ ι α . 85418615644831210259.gif

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...