Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Plugin] Autorski Anty-XRay na wersję 1.4.7 - alternatywa dla OtherDrops


Yscad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przyda się :D Leci +-ik :3

PS.

Możesz dodać to, że np.

Mamy kamyk, że jest 0,10% szansy że wypadnie z niego SilverFish :3

Albo że kamienie z potworami się nie generują ;)



I czy mogę go przerobić :3 Takie próby "mini-moddingu" :D

Potem Ci wyślę przeróbkę na PW :D

694101439111178842252.png

Opublikowano

Mógłbyś jeszcze dodać ile rzeczy dropi ze stone, przykładowo:

 

 

diament:
aktywny: true
szansa: 0.3
drop: 2 (ile diaxów ma wypadać ze stone)
wysokosc:
od: 1
do: 270
Opublikowano

@WellyPL

Nie wiem czy zrobię to z rybikiem bo nie chcę by mój plugin szedł w kierunku OtherDrops bo z założenia ma być anty-xray'em ;)

Co do generacji rud to może być to problematyczne bo możliwe że nie będzie działać poprawnie z innymi pluginami na generacje świata np. TerrainControl więc prawdopodobnie całkowicie zrezygnuję z tych planów.

 

@Ajs3r

Nie wiem czy jest sens dodawania czegoś takiego bo można zwyczajnie zmniejszyć szansę wypadnięcia.

Ale prawdopodobnie będzie to wprowadzone gdy będę implementować redstona i lapis ;)

Opublikowano

Fajny plugin ;) Przydatny dla osób nieogarniających otherdrops. Ogarniam plugin otherdrops ale i tak wgram ten na swój serwer ;) Wszystko ładnie po Polsku ;) Leci +

Opublikowano

Fajny plugin ;) Przydatny dla osób nieogarniających otherdrops. Ogarniam plugin otherdrops ale i tak wgram ten na swój serwer ;) Wszystko ładnie po Polsku ;) Leci +

Dzięki ;)

 

Natomiast jeśli ktoś czeka na nową wersję to niestety nie mam ostatnio wystarczająco dużo czasu + pracuję jeszcze nad pluginem hardcore.

Opublikowano

@ref

 

Ps. następna wersja będzie prawdopodobnie dopiero na minecrafta 1.5 bo teraz nie mam czasu...

Opublikowano

Moja propozycja:

Zabezpieczenie przed tnt/creeperami

Chodzi o to żeby z rud nie wypadały itemki po rozwaleniu tnt lub creepera tak jak jest teraz (chodzi o np diamenty)

Ponieważ to by się bardzo przydało.

Opublikowano

Moja propozycja:

Zabezpieczenie przed tnt/creeperami

Chodzi o to żeby z rud nie wypadały itemki po rozwaleniu tnt lub creepera tak jak jest teraz (chodzi o np diamenty)

Ponieważ to by się bardzo przydało.

Przedmioty nie powinny wypadać pod wpływem wybuchu. Testowałem już to i działało. A u ciebie wypadało?

Opublikowano

Bardzo dobry plugin polecam jakbyś chciał mam pewien pomysł na plugin Ciekawy i to bardzo jak coś pisz pw

battlefield3wallpaperhdf.jpg
Opublikowano

Bardzo dobry plugin polecam jakbyś chciał mam pewien pomysł na plugin Ciekawy i to bardzo jak coś pisz pw

Oczywiście, jeśli masz jakiś pomysł możesz pisać. Jak pomysł będzie ciekawy i będę mieć czas to postaram się go zrealizować. Obecnie jednak nie mam dużo czasu bo pracuję nad serwerem zombie apokalipsa ;)

Opublikowano

Mam nadzieje, że się przyda :

 

http://www.minestrike.xaa.pl/reklama/Yscad.rar

 

Od razu wrzuciłem je na moją stronę, jako host, więc po wpisaniu :

 

http://www.minestrike.xaa.pl/reklama/Yscad/1.png'>http://www.minestrike.xaa.pl/reklama/Yscad/1.png

Główny folder

 

http://www.minestrike.xaa.pl/reklama/Yscad/

Jak zmienisz na 2.png czy 3.png, 4.png... itd. to grafiki będą sie zmieniać, dałem dostęp do folderu Yscad więc możesz normalnie zobaczyć (bo reszte zablokowałem)

Wyświetli się :

 

1.png

 

Dla nadgorliwych.

Skan plików :

 

https://www.virustotal.com/pl/file/2f1d340aeb67a03354afa27050aafd7493597d834758d48db6a230cf4e1b5414/analysis/1362327504/
Opublikowano

Mam nadzieje, że się przyda :

 

http://www.minestrike.xaa.pl/reklama/Yscad.rar

 

Od razu wrzuciłem je na moją stronę, jako host, więc po wpisaniu :

 

http://www.minestrike.xaa.pl/reklama/Yscad/1.png'>http://www.minestrike.xaa.pl/reklama/Yscad/1.png

Główny folder

 

http://www.minestrike.xaa.pl/reklama/Yscad/

Jak zmienisz na 2.png czy 3.png, 4.png... itd. to grafiki będą sie zmieniać, dałem dostęp do folderu Yscad więc możesz normalnie zobaczyć (bo reszte zablokowałem)

Wyświetli się :

 

1.png

Dzięki, bardzo fajne ;)

Jak znajdę trochę czasu to edytuję temat.

 

Bardzo dobry zamiennik lagujących pluginów AntiXRay. ;-)

Dzięki za wrzucenie.

 

Pozdrawiam,

Nyguss.

Dzięki ;)

Opublikowano

Nie to, że się czepiam.

Na pewno trochę pracowałeś nad pluginem, ale..

No właśnie - "ale.." - wystarczy spojrzeć jakie pluginy są połączone w twoim i np. wejść na github (antibot, orebfuscator i otherdrops akurat są na githubie, potem kilka listenerów i włala - plugin "innych" z odrobinką przerobienia.)

Nie to, że mówię, że tak jest, ale mówię, że mogłeś tak zrobić.

Opublikowano

Moje pomysły na plugin

1. Plugin kasował by wszystkie istniejace rudy i zamieniał je na stone .(poprostu generowały by sie stone bez surowców)

2. Plugin twożył by iluzje czyli np diax ruda wyglda jak stone i dopiero gdy zblizymy sie do niej ujawni sie prawdziwe oblicze rudy ;).

battlefield3wallpaperhdf.jpg
Opublikowano

Nie to, że się czepiam.

Na pewno trochę pracowałeś nad pluginem, ale..

No właśnie - "ale.." - wystarczy spojrzeć jakie pluginy są połączone w twoim i np. wejść na github (antibot, orebfuscator i otherdrops akurat są na githubie, potem kilka listenerów i włala - plugin "innych" z odrobinką przerobienia.)

Nie to, że mówię, że tak jest, ale mówię, że mogłeś tak zrobić.

 

Sprawdzałem jego KOD, zdekompilowałem na .java i kod był czysty, w dodatku funkcje i zamieszczone classy były proste, więc z moich wniosków wyszło tak, że zrobił to od dechy do dechy samemu... oczywiście z małymi pomocami :)

Nie wiem ile autor ma lat, jednak zdolności ma duże :)

Opublikowano

Fajny plugin, na pewno go wgram. +.

 

@3up...

1. Bardzo fajny pomysł - byłoby bardzo fajnie gdyby zostało to zrobione.

2. To też nie jest złe. Ale czy da się takie coś zrobić?

Opublikowano

Uczciwi Polacy dają po POLSKU a złodzieje Po Angielsku :)

 

W moich pluginach wszystko masz po polsku (mówię o Jobs i AuthMe)

Kolega zrobił po angielsku (bo też się o to dojeb**)

Jednak dla tego, bo tak jak powiedział dużo rzeczy robi się w j.angielskim i dlatego zastosował j.angielski :)

ale ja w swoich polski :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...