Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zakładka Bonus pod klawiszem


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

+ a jak dodać żeby na x zamykała się zakładka bonusów? bo Czasem klikniesz przypadkowo x np.: jak expisz i musisz wycelować w ten przycisk x a tak to klikasz na klawiaturze x i wyłącza się.

Jeżeli Ci pomogłem. Kliknij 1387468256-U352037.png, Dzięki :)

Opublikowano

+ a jak dodać żeby na x zamykała się zakładka bonusów? bo Czasem klikniesz przypadkowo x np.: jak expisz i musisz wycelować w ten przycisk x a tak to klikasz na klawiaturze x i wyłącza się.

Opublikowano

1.U mnie nie ma:

[Tab][Tab]onPressKeyDict[app.DIK_F4][Tab]= lambda : self.__PressQuickSlot(7)

Tylko jest :

onPressKeyDict[app.DIK_F4] = lambda : self.__PressQuickSlot(7)

 

To mam dodać [Tab][Tab] ?

 

2.teraz dodaj na samym końcu

 

To mam dodać na samym końcu tabelki czy pod tym [Tab] ?

Opublikowano

Zrobiłem wszystko po kolei , ale gdy chcę się zalogować do gry, to pasek ładowania dochodzi do końca i nic się nie dzieje, po prostu stoi w miejscu.

 

Co z tym zrobić? Proszę o pomoc

Opublikowano

Zrobiłem wszystko po kolei , ale gdy chcę się zalogować do gry, to pasek ładowania dochodzi do końca i nic się nie dzieje, po prostu stoi w miejscu.

 

Co z tym zrobić? Proszę o pomoc

musiales zrobic gdzies blad z tabami jak dodawales, dodaj od nowa po woli by nie popelnic bledu i bedzie dzialac.

2 mozliwosc to ze masz za stare root, zmien clienta.

mi na cliencie 2012 wszystko dobrze dziala.

sygna1.png

Opublikowano

musiales zrobic gdzies blad z tabami jak dodawales, dodaj od nowa po woli by nie popelnic bledu i bedzie dzialac.

2 mozliwosc to ze masz za stare root, zmien clienta.

mi na cliencie 2012 wszystko dobrze dziala.

Mam pliki Terenza xD

Masz może gotowca? Dam Ci limit :P

Opublikowano

 

wrzuce ci zaraz moje root i sobie sprawdzisz

zaraz dam edita

 

//masz rozpakowane najwyzej sobie podmienisz/sprawdzisz te pliki co trzeba

 

 

http://www.multiupload.nl/WLJ2G941TF
https://www.virustotal.com/pl/file/c93ae7a8d9d2febf3d1dd30573175a1af901b6ed3c5ef8d54d7c5c6f8ae53d80/analysis/1367592682/

Dzieki, teraz działa, tylko jak zakładam i go ściagam to bonus w tabeli nadal zostaje , a powienien znikać jak ściagam item. ;x

Opublikowano

Dzieki, teraz działa, tylko jak zakładam i go ściagam to bonus w tabeli nadal zostaje , a powienien znikać jak ściagam item. ;x

u mnie wszystko dobrze znika, nie wiem co zle masz

sygna1.png

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

ja mam taki problem:

 

66697171947463857657.jpg

 

co moze byc przyczyna ; o ?

 

 

@EDIT

 

naprawiłem błąd : P

//nieregulaminowa sygnatura
//BR3ND

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zakładka działa, ale są pewne bugi:

 

- Nie sumuje bonów z KD

- Nie sumuje bonów z itemków założonych w miejsce gdzie zakładane są buty wiatru (np Pieczęcie Tygrysów bengalskich)

- Faktycznie, klient lubi się zamrozić przy zbyt długo otwartym okienku

- Nie wszystkie bony są liczone (nie liczy wrodzonych bonów w itemkach, niektóre)

- Nie liczby bonów ze statusów (VIT/INT/STR/DEX)

Całość tego okienkra ratuje estetyka.

59649524317135950350.png

Opublikowano

Zakładka działa, ale są pewne bugi:

 

- Nie sumuje bonów z KD

- Nie sumuje bonów z itemków założonych w miejsce gdzie zakładane są buty wiatru (np Pieczęcie Tygrysów bengalskich)

- Faktycznie, klient lubi się zamrozić przy zbyt długo otwartym okienku

- Nie wszystkie bony są liczone (nie liczy wrodzonych bonów w itemkach, niektóre)

- Nie liczby bonów ze statusów (VIT/INT/STR/DEX)

Całość tego okienkra ratuje estetyka.

Dodaj że buguje niektore rzeczy np nie pokazuje zadawane DMG przez ciebie w moba/gracza

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jakie bugi : OO ??

te

- Nie sumuje bonów z KD

- Nie sumuje bonów z itemków założonych w miejsce gdzie zakładane są buty wiatru (np Pieczęcie Tygrysów bengalskich)

- Faktycznie, klient lubi się zamrozić przy zbyt długo otwartym okienku

- Nie wszystkie bony są liczone (nie liczy wrodzonych bonów w itemkach, niektóre)

- Nie liczby bonów ze statusów (VIT/INT/STR/DEX)

Całość tego okienkra ratuje estetyka.

69sf.png


  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...