Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte][Sugestia]Subforum


Jano900

Tak czy Nie?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tak czy Nie?

    • Tak
      6
    • Nie
      8
    • Oboj?tnie
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam propozycję aby w dziale FanART stworzono subforum "Fotoszopy". Chodziłoby o to że ktoś robi temat, daje zdjęcie z "potencjałem" do przeróbki a ci którzy się na tym znają w zabawny sposób to przerabiają.

 

 

 

Opublikowano

Możesz to zrobić w dziale zlecenia

 

Głupi pomysł. Nie

 

Nie rozumiecie mnie, aczkolwiek szanuję wasze zdanie. Poczekam na wypowiedzi innych.

Opublikowano

Równie dobrze można taki topic po prostu założyć w FA lub Dowcipach.

 

Na nie.

 

Sam dział w którym to zrobią mnie nie obchodzi ale w jednym temacie będzie nieporządek.

Opublikowano

Nie rozumiecie mnie, aczkolwiek szanuję wasze zdanie. Poczekam na wypowiedzi innych.

Nikt cię nie rozumie :( so sad

 

 

To forum o grach a nie o grafice jeżeli chcesz takie "fotoszopy" to idź na forum graficzne gdzie takie coś jest.

 

Dalej uważam że pomysł jest głupi i dział by świecił pustkami

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Nikt cię nie rozumie :( so sad

 

 

To forum o grach a nie o grafice jeżeli chcesz takie "fotoszopy" to idź na forum graficzne gdzie takie coś jest.

 

Dalej uważam że pomysł jest głupi i dział by świecił pustkami

 

Właśnie te pustki są całkiem możliwe.

Opublikowano

Na tak.


A co do odpowiedzi "Od tego są zlecenia" to mam propozycję - usuńcie Persone .-.

Nie miałoby to sensu, bo jedno zlecenie na dwa tygodnie, a ktoś by chciał szybciej to miałby problem.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Można założyć zbiorczy temat. Po co setka subfor niemających sensu?

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Można założyć zbiorczy temat. Po co setka subfor niemających sensu?

 

Też dobrze bo jednak faktycznie tematy by się pojawiały ale raz na miesiąc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...