Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ręawica złodzieja i metki mordu na 56


adamogo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam woja 56lvl i chce nim bic metki mordu w dt

Pytanie brzmi:

1.czy drop z 2x dropem bd dobry ( chodzi o kamole )

2.Czy jezeli załoze rękwaice złodzieja na prawie koniec metka podwjny drop będzie działał?

Opublikowano

1. Wątpię, bo Metin ma 70 lvl, a najlepszy drop jest jakieś 5-7 poziomów niżej, więc ja bym się tam wybrał ewentualnie z lepszym EQ na 61 lvl.

2. Możesz założyć w obojętnie jakim momencie (nawet sekundę przed zabiciem), a i tak doda Ci 50% dropu więcej jeżeli rozwalisz Metina.

Opublikowano

Mam woja 56lvl i chce nim bic metki mordu w dt

Pytanie brzmi:

1.czy drop z 2x dropem bd dobry ( chodzi o kamole )

2.Czy jezeli załoze rękwaice złodzieja na prawie koniec metka podwjny drop będzie działał?

1. Zależy metek ma 70lvl a ty 56 lvl więc raczej krucho nawet z 2x dropem będzie.

2. Tak będzie działał.

Dobij sobie z 61-65 lvl, przy okazji założysz tarczę na 61lvl i leć sobie na metki.

Minus.png
Opublikowano

1. Jeżeli tylko dasz radę, to drop może być niezły, ale polecam wbić 61. :)

2. Tak, tak to działa, najlepiej mieć rękawicę zdejmowaną, najlepiej poprosić jakiegoś znajomego +75 lvl, by zabrał Cię na metiny 90 lvl i gdy dropnie rękawiczkę, to Ci ją odda. :)

113331483371297180698.jpeg

Opublikowano

1.Najlepiej właśnie chodzić na 61lv gdyż jest już mniejsza granica z tym metkiem i większe prawdopodobieństwo ,że dropniesz.

Zabierz ze sobą jeszcze buffa a będzie się szybciej ubijało tego metka.

 

PS: Pamiętam,że podobno od tego MIkołaja można było kamole dostawać ale czy teraz on jest to nwm. bo grałem w przerwę świąteczną.

 

2.Musi zadziałać :>

Opublikowano

Mam woja 56lvl i chce nim bic metki mordu w dt

Pytanie brzmi:

1.czy drop z 2x dropem bd dobry ( chodzi o kamole )

2.Czy jezeli załoze rękwaice złodzieja na prawie koniec metka podwjny drop będzie działał?

1.Tak ale to będzie działać dopiero na metiny od 70 lvl'a

2.Tak bo działa od samego początku kiedy ją założyłeś.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...