Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Typu Kwadratowa Masakra 2 [DEDYK!] [1.4.7] [GORĄCY!]


123456666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Konrad1999sron
-Wiek: 14 Lat.

-Ile grasz w MC: 3 lata.

-Potrafisz grac w zespole?: Jasne ! .




-Dlaczego ty?: Ponieważ chcę nagrać serie z tego typu serwera , i dogaduje się z innymi graczami ; )


-Posiadasz premium ( nie obowiązkowe): Oczywiście



-skype (do kontaktu z adminem): Klucha-śron

Opublikowano

-Nick: 4Merkur/Stev

-Wiek: 16

-Ile grasz w MC: ponad 3 lata

-Potrafisz grac w zespole: raczej tak

-Dlaczego ty : Co tu dużo pisać potrafię nieźle budowac jestem ogarniety ...

-Posiadasz premium ( nie obowiązkowe): Tak

-skype : Tak

Opublikowano

 

-Nick: Jux00,

 

-Wiek: 16 lat,

 

-Ile grasz w MC: 2 lata, od momentu premiery MC 1.0.0,

 

-Potrafisz grac w zespole? Pewnie! inaczej by mnie tu nie było,

-Dlaczego ty? Uwielbiam grac z innymi ludzmi i budowac wspólnie,

-Posiadasz premium ( nie obowiązkowe): Jeszcze nie,

-skype (do kontaktu z adminem) Obecnie nie posiadam ale mam gg.

 

 

 

 

Opublikowano

-Nick: Medro

-Wiek: 15 lat

-Ile grasz w MC: 3 lata

-Potrafisz grac w zespole?
-Dlaczego ty? Dlatego że lubie dobrą zabawe. :P

Opublikowano



-Nick:TryKillMe

-Wiek:14

-Ile grasz w MC:Cos kolo 2lat dobija :)

-Potrafisz grac w zespole?: Tak! jak najbardziej.

-Dlaczego ty?:Mysle ze nadaje sie na taki serwer, lubie gre zespolowa, jestes w miare ogarniety itd.

-Posiadasz premium ( nie obowiązkowe):Niestety nie posiadam.

-skype (do kontaktu z adminem):Tak, posiadam, nie bede go tutaj upublicznial w razie pytan, podam skype na PW

Opublikowano


-Nick: fbaner99

-Wiek:14

-Ile grasz w MC: Od wersji Alfa :)

-Potrafisz grac w zespole?: Tak! jak najbardziej.



-Dlaczego ty?: Grywałem tego typu serwerach, Umiem budować itd.



-Posiadasz premium ( nie obowiązkowe): Tak

-skype (do kontaktu z adminem):Tak, posiadam, nie bede go tutaj upublicznial w razie pytan, podam skype na PW

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

-Nick: SebQu


-Wiek: 13 lat.


-Ile grasz w MC: Rok.


-Potrafisz grac w zespole? Tak

-Dlaczego ty? Jestem pracowitym oraz pomocnym graczem, potrafię się dzielić oraz w miarę moich możliwości pomagam graczom jak i administracji.

-Posiadasz premium ( nie obowiązkowe): Tak

-skype (do kontaktu z adminem) axon2-seba lecz nie zawsze siedzę, jeżeli wymagany kontakt to prędzej bym odpisał na skrzynkę MPC

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano




-Nick:jagiel453

-Wiek:13

-Ile grasz w MC:1 rok



-Potrafisz grac w zespole?tak,grałem juz na takich serwerach

-Dlaczego ty? poniewaz jestem ciekawy przygód

-Posiadasz premium ( nie obowiązkowe):nie nie mam premium

-skype (do kontaktu z adminem) lonely1782

Opublikowano
-Nick:NoNamePL

-Wiek:16lat

-Ile grasz w MC:od wersji 1.7.2

-Potrafisz grac w zespole?:Tak bardzo lubie serwery RPG

-Dlaczego ty?:Poniewaz jestem ogarniety nie grifuje mapy umiem grac w grupie oraz nie spamie , zawsze chcialem zagrac na tego typu serwerze a i bym zapomnial NIE KRADNE

-Posiadasz premium ( nie obowiązkowe):Niestety nie
Opublikowano

-Nick: Johuso

-Wiek: 16

-Ile grasz w MC: Od bety 1.4

-Potrafisz grac w zespole? - Oczywiście, właśnie po to tu jestem.

-Dlaczego ty? - Umiem grać w zespole i szukam serwera do grania "po przyjacielsku" jak za starych, dobrych czasów

-Posiadasz premium ( nie obowiązkowe): Tak

-skype (do kontaktu z adminem) : shaver..

Opublikowano

Nick: Alonzo_PL

 

Wzór: 10 lat

 

Ile grasz w MC: Od wersji 1.8.1

 

Potrafisz grać w zespole: Tak

 

Dlaczego ty?: Ponieważ nie grifuje, umiem grać w zespole i bardzo lubie oglądać Kwadratową masakre

Posiadasz premium(nie obowiązkowe): Tak

 

skype(do kontaktu z adminem):kacper.kowalski2002

Opublikowano

-Nick: Vaross

 

-Wiek: 13 lat

 

-Ile grasz w MC: 2 lata .

 

-Potrafisz grac w zespole? No jasne .

 

 

-Dlaczego ty? Ponieważ lubię tego typu serwery . Zawsze się świetnie bawię,a gra z innymi to jeszcze większa frajda . Jestem pomocny jak i miły . Ogarniam tą pixelową gre xD

 

-Posiadasz premium ( nie obowiązkowe): Posiadam .

-skype (do kontaktu z adminem) - Maciek.Najtmer. xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...