Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7] [SURVIVAL+FRAKCJE] Ultra Hard, HEROBRINE - tylko dla najlepszych


Dehzz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na serwer u Dehzz'a

IP : 94.78.129.91

bez whitelisty

Team Speak 3 na tym samym IP

Tworzymy świat od podstaw na poziomie Ultra Hard

 

Są FRAKCJE, jest ekonomia, są sklepy, jest zabezpieczenie skrzynek przez LWC, jest anticheat i antiXray

 

UWAGA - serwer tylko dla najlepszych i najwytrwalszych graczy.

 

Można zostać zjedzonym przez prawie wszystko łącznie ze świniami i kurczakami. Co jakiś czas wstępuje Czerwony Księżyc a wtedy lepiej siedź cicho w domu pod swą czerwoną kołderką..

 

HEROBRINE - ta legendarna postać odwiedzi Cię nie raz, w snach i na jawie, naśle na Ciebie swoje wściekłe psy i nietoperze a od niechcenia może podpalić Ci chatę..

 

Materiały zyskują zupełnie niespotykaną wartość. Cobble i dirt spadają tak jak piach! Koniec z antygrawitacją.. Trzeba ładnie nakombinować by zbudować coś fajnego.

 

Koniec z kopaniem kamienia czymkolwiek..bez żelaznego kilofa nie podchodź. Pochodnie z redstone to podstawa bo na niskich poziomach jest za mało powietrza by tradycyjna pochodnia mogła płonąć..

 

Będziesz nękany przez choroby, głód, zawroty głowy, nudności ,często połamiesz sobie ręce i nogi...oto test na to, z czego naprawdę jesteś ulepiony. Dla miękkich nie ma tu miejsca.

 

Chodź i przekonaj się, jak dobrze potrafisz grać w MineCrafta, szczególnie jeśli znudził Ci się zbyt łatwy poziom rozgrywki i potrafisz mieć diamentowe itemy już po paru dniach grania.

 

Nawet ja, jako admin gram z podstawowymi permisjami, tak jak każdy normalny gracz. Nie ma to jak przetestować samego siebie :)

 

Grają z nami i dziewczyny i chłopaki w szerokim przedziale wiekowym - każdy, kto czuje się twardy jest zaproszony. Do gry i na Team Speaka.

 

Do zobaczenia w grze !

 

Opublikowano

Wszystko zasuwa, nie dopisałem, że serwer nie jest ON 24 na dobę, ale jest rejestracja. Wbijać odważniacy, jest grubo :) Przed chwilą spaliłem się z 6 pierwszymi znalezionymi diaxami heh
Przyjmujemy do frakcji każdego, kto przejdzie pierwszy test : przejść od spawna do naszej wioski na koordach -950 -340 :>

Uruchomiłem czary, na razie w formie zwojów, potem będzie można nauczyć się ich na pamięć i używać many i odczynników.

 

Kaman !

Opublikowano

Wczoraj była przerwa techniczna ale dziś za to serwer ruszył szybciej :D

 

Plan na dziś : skończyć Międzynarodowe Centrum Handlu - MCH

Każda frakcja będzie miała tu obiekt ze swoimi sklepami i skupami różnych surowców .
Jest to najlepszy sposób by szybko dorobić się kasy na założenie frakcji w ogóle.

 

Zapraszam!

Opublikowano

Herobrine ciągle zbiera żniwo, Krwawy Księżyc pojawia się coraz częściej ale śmiałków ciągle nie brak. Fajnie, że brakowało naprawdę trudnego servera. Są już 3 frakcje, jak na razie żyjemy w pokoju i się rozwijamy.

My jako Atlantydzi, budujemy Międzynarodowe Centrum Handlu, gdzie będzie obiekt handlowy dla każdej z powstałych frakcji. Dlatego zapraszam zorganizowane ekipy, które podejmą się zbudowania swej frakcji w tym ciężkim środowisku.
Pamiętajcie, unikać trzeba pustyni, jest to biom, na którym przeżyć można jedynie chwilę..

 

Wbijać ! :D

Opublikowano

Server ON ! Dziś zrobimy na spawnie lekki ogar. Safe MPCforum, plus jakieś małe admin shopy dla malutkiego ułatwienia na początek.

Na razie PVP jest wyłączone, więc zapraszam chętnych do tworzenia nowych frakcji. Zarobić na nią można zbierając różne rzeczy i sprzedając w skupie u nas czyli Atlantydów. Dla każdej frakcji będzie obiekt handlowy na terenie Międzynarodowego Centrum Handlowego tak aby wszystkie frakcje mogły handlować w jednym miejscu, wysyłać tam karawany handlowe i zarabiać na claimy, kupować rzeczy itd.

 

PVP będzie za parę dni włączone więc czas leci.. :D

Wbijać !

Opublikowano

Są jeszcze jacyś odważni by stawić czoło Herobrine'owi ?

Jacyś przedsiębiorczy, którzy potrafią szybko zarobić 10k na handlu by założyć frakcję? ;)

 

Wbita na koordy x -680 z -340 ,jest tu Międzynarodowe Centrum Handlowe, tu się dorobicie, sprzedacie graty i kupicie to czego trzeba.

 

Powodzenia!

Opublikowano

Herobrine na was czeka ;)

 

Zapraszam i przypominam, server tylko dla odważnych i ogarniętych a przede wszystkim uczciwych. Za hacki, nodusy i inne jest perm-ban.

 

Jeśli wolisz lajtową grę bez wyzwań, to lepiej nie wchodź.

Opublikowano

Server dziś postoi do 23:30 więc zapraszam.

 

Są już 3 główne frakcje, to ostatni gwizdek na założenie swojej. Od jutra załączam PVP i będzie się działo. Przeżycie stanie się ultra-trudne dla początkujących.

Poradzą sobie tylko najlepsi! Więc wbijać :)

Opublikowano

Spawn ogarnięty z paroma informacjami i admin shopem z chlebem oraz koordami Międzynarodowego Centrum Handlowego i naszego miasta Atlantis.

 

Dodatkowo PVP od teraz jest WŁĄCZONE :)

 

Miłej gry

Opublikowano

jezu ogarnijcię to jak chcę się rejestrować to piszę jak należy /register xziolox123

I wychodzi error failed register

i od razu mi pisze /login password

to wpisuje /login xziolox123

a tu nagle wychodzi i kick LOGIN FAILED

a te hasło to np. ogarnijcie to

Opublikowano

jezu ogarnijcię to jak chcę się rejestrować to piszę jak należy /register xziolox123

I wychodzi error failed register

i od razu mi pisze /login password

to wpisuje /login xziolox123

a tu nagle wychodzi i kick LOGIN FAILED

a te hasło to np. ogarnijcie to

 

W konsoli nie ma zadnego info czemu tak jest, moze sprobuj inne haslo men albo ja ci ustawie jakies tymczasowe i se potem zmienisz.

 

Server on, dziś trochę później ale za to będzie dłużej włączony. Zapraszam odważnych :)

Opublikowano

 

Zapraszam na serwer u Dehzz'a

IP : 94.78.129.91

bez whitelisty

Team Speak 3 na tym samym IP

Tworzymy świat od podstaw na poziomie Ultra Hard

 

Są FRAKCJE, jest ekonomia, są sklepy, jest zabezpieczenie skrzynek przez LWC, jest anticheat i antiXray

 

UWAGA - serwer tylko dla najlepszych i najwytrwalszych graczy.

 

Można zostać zjedzonym przez prawie wszystko łącznie ze świniami i kurczakami. Co jakiś czas wstępuje Czerwony Księżyc a wtedy lepiej siedź cicho w domu pod swą czerwoną kołderką..

 

HEROBRINE - ta legendarna postać odwiedzi Cię nie raz, w snach i na jawie, naśle na Ciebie swoje wściekłe psy i nietoperze a od niechcenia może podpalić Ci chatę..

 

Materiały zyskują zupełnie niespotykaną wartość. Cobble i dirt spadają tak jak piach! Koniec z antygrawitacją.. Trzeba ładnie nakombinować by zbudować coś fajnego.

 

Koniec z kopaniem kamienia czymkolwiek..bez żelaznego kilofa nie podchodź. Pochodnie z redstone to podstawa bo na niskich poziomach jest za mało powietrza by tradycyjna pochodnia mogła płonąć..

 

Będziesz nękany przez choroby, głód, zawroty głowy, nudności ,często połamiesz sobie ręce i nogi...oto test na to, z czego naprawdę jesteś ulepiony. Dla miękkich nie ma tu miejsca.

 

Chodź i przekonaj się, jak dobrze potrafisz grać w MineCrafta, szczególnie jeśli znudził Ci się zbyt łatwy poziom rozgrywki i potrafisz mieć diamentowe itemy już po paru dniach grania.

 

Nawet ja, jako admin gram z podstawowymi permisjami, tak jak każdy normalny gracz. Nie ma to jak przetestować samego siebie :)

 

Grają z nami i dziewczyny i chłopaki w szerokim przedziale wiekowym - każdy, kto czuje się twardy jest zaproszony. Do gry i na Team Speaka.

 

Do zobaczenia w grze !

 

 

 

Zapraszam na serwer u Dehzz'a

IP : 94.78.129.91

bez whitelisty

Team Speak 3 na tym samym IP

Tworzymy świat od podstaw na poziomie Ultra Hard

 

Są FRAKCJE, jest ekonomia, są sklepy, jest zabezpieczenie skrzynek przez LWC, jest anticheat i antiXray

 

UWAGA - serwer tylko dla najlepszych i najwytrwalszych graczy.

 

Można zostać zjedzonym przez prawie wszystko łącznie ze świniami i kurczakami. Co jakiś czas wstępuje Czerwony Księżyc a wtedy lepiej siedź cicho w domu pod swą czerwoną kołderką..

 

HEROBRINE - ta legendarna postać odwiedzi Cię nie raz, w snach i na jawie, naśle na Ciebie swoje wściekłe psy i nietoperze a od niechcenia może podpalić Ci chatę..

 

Materiały zyskują zupełnie niespotykaną wartość. Cobble i dirt spadają tak jak piach! Koniec z antygrawitacją.. Trzeba ładnie nakombinować by zbudować coś fajnego.

 

Koniec z kopaniem kamienia czymkolwiek..bez żelaznego kilofa nie podchodź. Pochodnie z redstone to podstawa bo na niskich poziomach jest za mało powietrza by tradycyjna pochodnia mogła płonąć..

 

Będziesz nękany przez choroby, głód, zawroty głowy, nudności ,często połamiesz sobie ręce i nogi...oto test na to, z czego naprawdę jesteś ulepiony. Dla miękkich nie ma tu miejsca.

 

Chodź i przekonaj się, jak dobrze potrafisz grać w MineCrafta, szczególnie jeśli znudził Ci się zbyt łatwy poziom rozgrywki i potrafisz mieć diamentowe itemy już po paru dniach grania.

 

Nawet ja, jako admin gram z podstawowymi permisjami, tak jak każdy normalny gracz. Nie ma to jak przetestować samego siebie :)

 

Grają z nami i dziewczyny i chłopaki w szerokim przedziale wiekowym - każdy, kto czuje się twardy jest zaproszony. Do gry i na Team Speaka.

 

Do zobaczenia w grze !

Nie da się zarejejestrować

Opublikowano

Zal Server Frakcje z Pluginem LWC Pozdro ze sie nic przejac nie da .

Widzę, że z ciebie specjalista od pluginów ;) Szkoda tylko, że nie wiesz, iż frakcje można ustawić w taki sposób, aby po przejęciu wrogiego terenu, skrzynki z LWC się odblokowywały.

Tak właśnie jest u mnie więc bez stresu.

 

Jeśli ktoś ma problemy z rejestracją to niech wejdzie na team speak 3 i mi napisze to na privie albo powie jeśli ma mikro. Ogarniemy to razem.

 

Server za chwilę rusza i podziała do 23:30 , pozdro.

Opublikowano

Sorry za nieogar pluginu z rulsami, teraz już wszystko działa.

Po wejściu najpierw robisz /register haslo , potem /login haslo , potem /rules 1 , /rules 2 , /rules 3
i grasz :)

Czekamy na kolejnych najlepszych z najlepszych w MC

Opublikowano

Server dziala, mozna probować swoich sił w tym ciezkim swiecie, rządzonym przez Herobrine, gdzie pustynia jest smiertelna, w Krwawy Ksiezyc lepiej sie zakopac, walczyc o zywnosc , zbierac surowce i nimi handlowac za pozywienie i inne surowce...by w koncu zalozyc swą frakcje i probowac sie rozwijac. Survival tylko dla najlepszych.

 

Zapraszam

Opublikowano

Server działa, można wbijać.
Najlepiej przeczytaj ten wątek od początku bo jest pare przydatnych informacji.

Żebyś potem nie był zaskoczony, że jest Herobrine , że biją krowy i że magma cuby biegają po normalnym świecie :)

 

Podkręciłem dziś plugin z bossami, jest ich więcej, dropią fajne itemy ale i mają ciekawe umiejętności.. opłaca się polować !

Opublikowano

Właśnie wstał Krwawy Księżyc ! :) jak się nie spóźnisz to go jeszcze zobaczysz...i hardcore, który jest w około..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...