Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Last Chaos] Jak Zrobic Serwer Od Poczatku EP1


MałySkap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poczebujemy Hamachi Navicat i xampp i istalujemy

 

Wlaczamy Hamachi i robimy sieci do serwera

 

Wlaczamy Xampp i odpalamy MySql i Apchale

 

Wlaczamy Navicat i robimy Connetion ( Connection Name = Nazwa Serwera EP1 Password = wpisujemy haslo serwera

 

Polaczamy Sie z siecia i klikamy prawym i dajemy New Database... (Pierwsza Nazwa Newproject_data) (Druga newproject_db) (trzecia newproject_db_auth)

 

wlaczamy database newproject_data itd dajemy prawym i naciskamy Exeture SQL fire i jak juz wgramy do wszyskich wylaczamy i wlaczamy navicat

 

Wlaczamy newproject_db i wlaczamy table o nazwie t_character i robimy postac potem wlaczamy newproject_db_auth wlaczamy bg_user i robimy konto

 

to Wszystko na temat navicata i xampp

 

wlaczamy tam gdzie mamy pliki serwerowne i wlaczamy Desktop\LC\Serwer\connector\newstobm.bin

Desktop\LC\Serwer\game serer\newstobm.bin Desktop\LC\Serwer\game serer\data\newstobm.bin

Desktop\LC\Serwer\helper\newstobm.bin Desktop\LC\Serwer\loginserer\newstobm.bin

Desktop\LC\Serwer\messager\newstobm.bin

i gdy otwozylismy to powinno byc wszedzie :

Helper

 

[server]
Number=1
IP=IP HAMACHI
Port=3000

[Char DB]
IP=127.0.0.1
DBName=newproject_db
User=root
Password=HASLO SERWERA

 

Messager

 

[server]
IP=IP HAMACHI
Port=4100

 

LoginSerwer

 

[server]
No=1
IP=IP HAMACHI
Port=4001
AllowExternalIP=TRUE

[user DB]
IP=127.0.0.1
DBName=newproject_db
User=root
Password=HASLO SERWERA

[Data DB]
IP=127.0.0.1
DBName=newproject_data
User=root
Password=HASLO SERWERA

[Auth DB]
IP=127.0.0.1
DBName=newproject_db_auth
User=root
Password=HASLO SERWERA

[Messenger Server]
IP=IP HAMACHI
Port=4100

[Connector Server]
Count=1

[Connector_0]
Number=1
MaxSubNumber=1
IP=IP HAMACHI
Port=4006

[block IP]
Number=0

[block Band]
Number=0
Band0=A-191.000.000.000-191.000.000.000

[Auto Block]
Refresh=2
MaxTry=5
ExIP191.000.000.000=1

[block ExID]
ExIDckh386=1

 

GameSerwer

 

[server]
Number=1
SubNumber=1
IP=IP HAMACHI
Port=4110
AllowExternalIP=TRUE

[Data DB]
IP=127.0.0.1
DBName=newproject_data
User=root
Password=HASLO SERWERA

[Char DB]
IP=127.0.0.1
DBName=newproject_db
User=root
Password=HASLO SERWERA

[Connector Server]
IP=IP HAMACHI
Port=4006

[Catalog DB]
IP=127.0.0.1
DBName=newproject_data
User=root
Password=HASLO SERWERA

[Messenger Server]
IP=IP HAMACHI
Port=4100

[Helper Server]
IP=IP HAMACHi
Port=3000

[Zones]
Count=19

[Zone_0]
No=0
Remote=FALSE

[Zone_1]
No=1
Remote=FALSE

[Zone_2]
No=25
Remote=FALSE

[Zone_3]
No=3
Remote=FALSE

[Zone_4]
No=4
Remote=FALSE

[Zone_5]
No=7
Remote=FALSE

[Zone_6]
No=8
Remote=FALSE

[Zone_7]
No=9
Remote=FALSE

[Zone_8]
No=12
Remote=FALSE

[Zone_9]
No=14
Remote=FALSE

[Zone_10]
No=15
Remote=FALSE

[Zone_11]
No=21
Remote=FALSE

[Zone_12]
No=23
Remote=FALSE

[Zone_13]
No=24
Remote=FALSE

[Zone_14]
No=25
Remote=FALSE

[Zone_15]
No=27
Remote=FALSE

[Zone_16]
No=28
Remote=FALSE

[Zone_17]
No=29
Remote=FALSE

[Zone_18]
No=30
Remote=FALSE
[Connector_0]
IP=IP HAMACHI

 

Connector

 

[server]
Number=1
MaxSubServer=1
IP=IP SERWERA
Port=4006

[user DB]
IP=127.0.0.1
DBName=newproject_db
User=root
Password=HASLO SERWERA

[Auth DB]
IP=127.0.0.1
DBName=newproject_db_auth
User=root
Password=HASLO SERWERA

[Event DB]
IP=127.0.0.1
DBName=newproject_db_auth
User=root
Password=HASLO SERWERA

[Log DB]
IP=127.0.0.1
DBName=newproject_db_auth
User=root
Password=HASLO SERWERA

[billing Server]
IP=IP HAMACHI
Port=8888

[Zones]
COUNT=19

 

i to wszysko na temat plikow

Client:

Wlaczamy Pliki Clienta Odpalamy IP Changer

Dajemy Open

wybieramy sl.dta

i wpisujemy

test iphamachi 4001

potem dajemy SAVE i znowu dajemy sl.dta

 

Wlaczamy Pliki Serwerowne

 

Odpalamy Clienta

 

Gramy

 

Navicat:

http://download.chip.eu/pl/Navicat-MySQL_921969.html

Xampp

http://www.download.net.pl/3711/XAMPP/

Plii Serwerowne

http://www.multiupload.nl/IFBBP8K84N

Client

Najlepiej supermacy

Hamachi

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/p2p/Hamachi.html

Opublikowano

Musiales sie strasznie nameczyc.

Zwykly serwer ep1 kazdy potrafi zrobic(kto nie potrafi to niech lepiej sie za to nie bierze).

Jak dla mnie lepszy jest Bazyla,tylko ze tam linki moga nie dzialac,ale sa one w tut'cie machometa ;d

@down przeczytaj to:

Zwykly serwer ep1 kazdy potrafi zrobic(kto nie potrafi to niech lepiej sie za to nie bierze).

  • Aive zmienił(a) tytuł na [Last Chaos] Jak Zrobic Serwer Od Poczatku EP1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...