Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z połączeniem wifi. Win Vista.


YooG xD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siemka,


Mam problem z komputerkiem.


Po wpisaniu hasła do wifi, ładuję sie jakieś 5-10sek i wyskakuje "system windows nie moze nawiazac polaczenia z siecia...."

Klikam "diagnozuj problem" i wyskakuje mi okienk "uwierzytelnianie sieci bezprzewodowej nie powiodlo sie z powodu uplywu limitu czasu".


Jestem lekko zielony wiec prosze o godne wytlumaczenie


Jesli zly dzial to przepraszam.


Pozdrawiam

Kocham Pomagać ludzią w grze i na forach.

Nie interesuja mnie +/-

etinpl1309962255u15607.jpg

Opublikowano

do czego się łączysz ?

Do sieci swojej...

 

 

 

Spróbuj zresetować router. Z tyłu obudowy masz taki przycisk reset.

Resetowalem i nic, dalesze pomysly macie ? :)

Kocham Pomagać ludzią w grze i na forach.

Nie interesuja mnie +/-

etinpl1309962255u15607.jpg

Opublikowano

przetestuj połączenie wyłączając szyfrowanie w routerze

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

przetestuj połączenie wyłączając szyfrowanie w routerze

No jesli wylaczylem, to łączy sie bez problemow, niestety mam takich sasiadow ze nie da rady na niezabezpieczonej... :(

Kocham Pomagać ludzią w grze i na forach.

Nie interesuja mnie +/-

etinpl1309962255u15607.jpg

Opublikowano

no to włączaj po kolei szyfrowania i sprawdzaj czy działa

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

no to włączaj po kolei szyfrowania i sprawdzaj czy działa

 

Na znalazłem i dziala, ale mam dostep: "tylko lokalne" :(

Kocham Pomagać ludzią w grze i na forach.

Nie interesuja mnie +/-

etinpl1309962255u15607.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...