Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak dać kolorowy napis jak piszesz w chat


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra poddaje się ;x chciałem ci pomuc ale nie wyszło ja tak kiedyś miałem i działało

 

Zapytam jeszcze kolege i jutro dam znać

oDYVDfv.gif
Opublikowano

Nie pomogłeś bo warunek o którym Ty pisałeś daję kolorową rangę,nie zmianę koloru pisma...

Robisz to tak:

 

Na podstawie ViPa

___________________________________________________________________________________________________

ViP:

default: false

prefix: '&e[ViP]&7' (Kolor rangi,domyślnie tutaj ustawiłem na żółty,nick będzie szary,jeśli chcesz biały to zamiast &7 ustaw &f)

suffix: '&<ID koloru>' (To jest warunek odpowiadający za pisanie kolorem,jakie dasz ID taki będzie kolor literek)

build: True

permissions:

- {Kod komendy}

- {Kod komendy}

[...]

___________________________________________________________________________________________________

Streszczając to wszystko,do permissions pod "prefix" w danej randze dopisujesz w nowej linijce "suffix:" następnie wstawiasz dwa znaki ' a między nimi & i obok tego znaczku dajesz id koloru...

np.

'&6'

'&9'

'&2'

Opublikowano

Musi działać,u mnie wszystko działa okej.

*Masz plugin o koloru na czacie?

*Może konfiguracja tego pluginu nie pozwala na pisownie kolorem?

*Czy ten plugin ma na swojej stronce jakieś uprawnienia?

*Jeśli tak może trzeba dodać uprawnienie ViPowi?

Ogólnie widzę że cała grupa jest dobrze napisana z tym że Default oddzielamy dwoma spacjami,a resztę czteroma.

Wina leży po stronie pluginu od czatu a nie po stronie konfiguracji grupy ViP,spróbuj poszperać w config od pluginu czatu...

Opublikowano

W essentials poszukaj coś takiego jak group-format i tam powpisuj rangi z permissionsex, np.

Zmieniasz Admin na VIP1 i dodajesz sobie tam kolorki ;)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Jak masz w essentials to wchodzisz w config i wyszukujesz EssentialsChat puźniej przechodzisz do
group-formats i dajesz tak jak ja

 

group-formats:
# Default: ' {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
RooT: '{DISPLAYNAME}&7:&4&o {MESSAGE}'
Admin: '{DISPLAYNAME}&7:&b {MESSAGE}'
HeadAdmin: '{DISPLAYNAME}&7:&6 {MESSAGE}'
Moderator: '{DISPLAYNAME}&7:&a {MESSAGE}'
Budowniczy: '{DISPLAYNAME}&7:&2 {MESSAGE}'

 

Zamiast np mojego RooT'a ty dajesz Vip'a.

 

{DISPLAYNAME} = NICK PLAYER'a

{MESSAGE} = WIADOMOŚĆ PLAYER'a

{GROUP} = RANGA PLAYER'a

 

Lepiej sobie skopiuj i zamień a co nie potrzebnie usuń licze na LIKE ;)

Opublikowano

Jak masz permission to tam masz tak:

 

  vip:
    prefix: '&6||&b&lVIP&6||&b' <--- to &b na końcu odpowiada za kolor na chacie 
    default: false
    permissions:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...