Skocz do zawartości
Skipper_

Pelerynki

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Wiecie moze jak zrobic zeby jak sie ma pelerynke to inni gracze ja widzieli?Bo mam pelerynke z Mo zombies i nie widac jej:( tylko ja ja widze

Wiem ze za pomoca zdobyc mozna ja MineCona ale... jest jakis inny sposob zeby inni gracze widzieli pelerynke?

Są trzy możliwości:

- Być na evencie Mojangu (tam rozdają pelerynki);

- Wspomóc OptiFine (płacąc przez PayPal 10$);

- Posiadać mod na pelerynki (działa tylko wtedy, gdy druga osoba również będzie miała ten mod);

• Lubię 1

Autor tematu Napisano

A jak zainstalowac te pelerynki z minecraftcapes? Wiem ze nie ta wersja MC ale jestesm ciekaw

Z tego co wiem, wpisujesz swój nick z MC i "podobno" działa. Nie wiem czy to prawda, nie próbowałem ;) . Poszukaj na YT, coś powini być.

Na wszystkim druga osoba musi mieć tą samo modyfikację lub program tylko z MineConu możesz uzyskać taką którą będzie każdy widział.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1520056
Użytkowników: 1190504
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: malamadzia699