Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stworzono nowy serwer złonczenie 5 serwerów w1 !150S, Na start iVelia zobacz ![Rek on]!


kokkiller3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

7cecb7d447a81.png




Dziś chciałbym wam przedstawić CUDOWNY serwer Minecraft survival + frakcje ;3



A więc tak :



informacje.png


IP : spr181.owncraft.pl:25565 lub 46.29.17.181:25565 :P



Typ serwera : Survival + frakcje



Ilość slotów : 150 Na start !!!!


Potworki i nether Jak na Survivalu , włączone



Serwer jest Non Premium , oraz biała lista off [wyłączona]

http://mcservlist.or...ignature/3461/4


Admin.png



Administracja jest dojrzała, ogarnięta oraz zgrana..



W administracji są :



[Właściciel] iks

[HeadAdmini] Joakim_PL


[Moderatorzy] Podani na serwerze.



pluginy.png


Pluginy są Fajnie dobrane co nie powoduje lagów.


Jednym z większych pluginów jest FactionS




InformacjeDOT2.png



A więc tak. Serwer Fajnie rozbudowany
typu Pluginowego. Spawn jest prosty oraz mały jak przystało na serwerze.
Naprawdę miło się gra . Liczę na was że wbijecie !

Rekrutacja on!






Wiek:






Nick:






Komendy:






Dlaczego ty?:






Mikro?:






Ts3:






Kontakt GG/SKYPE!:






W razie pytan pisz na gg: 40199999

Opublikowano

Wiek: 16



Nick: TheDawb



Komendy: 8/10 (nieznanych mogę się douczyć)



Dlaczego ty?:Ponieważ ogarniam zarządzanie serwerem. Byłem adminem już
nie raz i wychodziło mi to całkiem dobrze. Mam doświadczenie w tej
kwestii dlatego myślę, że sprostam waszym oczekiwaniom :)



Mikro?: Sprawne:)



Ts3: Jest



Kontakt GG/SKYPE!: GG: 26532205, skype: dawidbielak2

Opublikowano

Wiek:14








Nick:termak5









Komendy:10/10









Dlaczego ty?:Trudne Sprawy [Ponieważ dużo razy byłem modem,adminem i myśle że dobrze wypdałem]






Mikro?:Mam









Ts3:Mam









Kontakt GG/SKYPE!: GG: 37235259 Skype:Kuba.Bielak3

Opublikowano

Wiek: 16






Nick: "Dzikus", nie raz pogrywam na nicku "Rutek"






Komendy: 9/10 ( na kartce prawie wszystkie, hehe) :)






Dlaczego ty?: Ja, gdyż uwielbiam minecraft, co prawda nie gram długo, ale gram. Jestem miło nastawiony do graczy, jestem doświadczonym adminem, również z gry "Counter-Strike" ;)






Mikro?: Oczywiście, sprawne.






Ts3: Posiadam ;)






Kontakt GG/SKYPE!: GG: 2249358

Skype: wybujanyx3

Pozdrawiam! ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...