Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy serwer ! Survival + Wojny Gildi! Wkrótce: MobArena! [Rekrutacja on]


kokkiller3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

7cecb7d447a81.png





Dziś chciałbym wam przedstawić CUDOWNY serwer Minecraft survival + frakcje ;3



A więc tak :



informacje.png


IP : spr181.owncraft.pl:25565



Typ serwera : Survival + frakcje



Ilość slotów : 150


Potworki i nether Jak na Survivalu , włączone



Serwer jest Non Premium , oraz biała lista off [wyłączona]

http://mcservlist.org/pl/gd/signature/3461/4


Admin.png



Administracja jest dojrzała, ogarnięta oraz zgrana..



W administracji są :



[Właściciel] iks

[HeadAdmini] Joakim_PL


[Admin] Yashe


[Moderatorzy] Podani na serwerze.



pluginy.png


Pluginy są Fajnie dobrane co nie powoduje lagów.



Jednym z większych pluginów jest FactionS




InformacjeDOT2.png



A więc tak. Serwer Fajnie rozbudowany
typu Pluginowego. Spawn jest prosty oraz mały jak przystało na serwerze.
Naprawdę miło się gra . Liczę na was że wbijecie !

Rekrutacja on!






Wiek:






Nick:






Komendy:






Dlaczego ty?:






Mikro?:






Ts3:






Kontakt GG/SKYPE!:






W razie pytan pisz na gg: 40199999











Do admina

Spoiler
Opublikowano

Wiek: 17 lat ;)

Nick: piter11

Komendy: Opanowane w stopniu 9/10

Dlaczego ty?: Byłem adminem KidModem Budowniczym na innych serwerach. Mam doświadczenie i nie będę wnerwiać graczy.

Mikro?: Mam ale uszkodzone (słuchawki działają tylko mikro nie)

Ts3: Posiadam

Kontakt GG/SKYPE!: piter11go



esrtkvbdkh6j.png

bar.owncraft.pl:8662 Survival Faction's Minecraft!

 

Opublikowano

Wiek: 16


Nick: TheDawb


Komendy: 8/10 (nieznanych mogę się douczyć)


Dlaczego ty?:Ponieważ ogarniam zarządzanie serwerem. Byłem adminem już nie raz i wychodziło mi to całkiem dobrze. Mam doświadczenie w tej kwestii dlatego myślę, że sprostam waszym oczekiwaniom :)


Mikro?: Sprawne:)


Ts3: Jest


Kontakt GG/SKYPE!: GG: 26532205, skype: dawidbielak2

Opublikowano

Wiek: 15



Nick : Crazy



Komendy: 9/10



Dlaczego ty?: Ponieważ wiem o co chodzi miałem admina nie jeden raz jestem miły kulturalny i kreatywny :D (Oraz mam dużo czasu wolnego więc mogę być długo na serwerze)



Mikro?: Posiadam



Ts3: Posiadam



Kontakt SKYPE!: s.kotella



W razie pytan pisz na gg: 40199999


KrejzooL Poleca NirvaRPG

Opublikowano

Wiek:14







Nick:termak5






Komendy:10/10






Dlaczego ty?:Trudne Sprawy [Ponieważ dużo razy byłem modem,adminem i myśle że dobrze wypdałem]




Mikro?:Mam






Ts3:Mam






Kontakt GG/SKYPE!: GG: 37235259 Skype:Kuba.Bielak3

Opublikowano

Podanie na Administratora

 

Wiek:16

 

Nick: WhiteFrost

 

Komendy: 8/10

 

Dlaczego ty?: Bo jestem ogarniety nie cheatuje znam mc nie griftuje i nie wnerwiam graczy

 

Mikro?: Oczywiscie

 

Ts3:Nie

 

Kontakt: Skype pawelmoskala2

 

SUPER SERV

 

 

 



P.S Kazdy moze skype :)

Opublikowano

Ile jeszcze prezentacji będzie?

Co do tematu: na serwerze pełno osób z nodusem.

 

zgadzam sie w 100%

 

 

nie polecam zdecydowanie!!!

czesc graczy dostala diax eq - nowi nie maja szans

sporo gra na xrayu nodusie itp

banuja bo vipowi cos sie nie podobalo

malo ludzi gra

admini nie ogarniaja serwa

gildii praktycznie nie ma

zapowiadalo sie fajnie wyszlo jak zawsze - zle

bez vipa sobie nie pograsz

serwer dziala od wczoraj wiec klamia

zgadzam sie z 2 poprzednimi opiniami:

http://www.mpcforum....k/#entry6245013

http://www.mpcforum....k/#entry6242882

nie polecam dla nowych graczy!!!!

Opublikowano

Nick:DragonoidPL


Wiek:13 Nie tylko wiek się liczy


Kontakt GG/Skype:Skype kacperliszka


Komendy 1/10:10


Mikro T/N:T


Ts3 T/N:T


Ile grasz na serwerze ?:Od 1 edycji


Dlaczego właśnie ty?: Jestem uczciwym graczem wiem że małolatkiem ale naprawdę ogarniętym... Lubie muzyke i elektronikę. Bawie się programami i piszę mody do minecraft.. Na pewno nie zrobię szkody serwerowi.. Lubię rozmawiać.. Nie nawidzę cheaterow i ich tępię! Jestem ogarnięty i miły.


Nie krzyczę na graczy staram się all spokojnie wytłumaczyć :D Mam na dzieję że mimo wieku jakoś uda się :D Pozdrawiam :D


Ogar T/N:T


Będziesz reklamował serwer T/N:T


Na jakich serwerach miałeś admina:4WAr i kilku innych nazw nie pamiętam bo stare i już nie istnieją


Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiek:11

Nick: MietowkaPL

Komendy: 9\10

Dlaczego ty?: Byłem już administratorem i moderatorem w dużej i ilości serwerów

Mikro?: Posiadam

Ts3: Niestety nie mam

Posiadam również gg(45753355) i skype(kaimi99)

Opublikowano

Wiek: 12 (może i mało ale jestem ogarnięty)

Nick: KBgood

Komendy: 9,5/10

Dlaczego ty?: Byłem / jestem adminem, moderatorem itd. na

innych serwerach i ich założyciele byli / są zadowoleni.

Mikro?: Tak, posiadam.

Ts3: Nie :/

 

Kontakt GG/SKYPE!: jmichalski0 (skype)

@Komputer: Aktualnie brak :C (Stary: AMD A4 2x3.6GHz, 2GB Ram)

@Laptop: Intel Pentium 2020M 2x2.4Ghz, 6GB Ram, 600GB HDD. (Toshiba)

@Telefon: iPhone 4 16GB

@Konsole: PS2, PSP, PS3.

@Pomogłem? Możesz kliknąć w ten link: *klik* || Dorzucisz się na nowego kompa ;) Z góry dziękuje! :3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...