Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[problem] Chce połączyć ....


Diamond Craft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!! Mam następujący problem.

Siedze na kompie, mam tutaj net na kabelek 3mb. Ale niemam wifi w tym compie...

A na kolanach mam laptopa i chciałbym zrobić jakoś żeby na laptopie i na compie był net ( Czyli żeby na compie jak mam 3 było 1,5 i na laptopie też 1,5..) Niewiem jak to fachowo ująć... JEstem troche w tym zielony.

Na laptopie jest wifi...

:

Na laptopie niemam neta, a na kompie mam. Kompy są obok siebie.

I jak zrobić aby internet był też na Laptopie....

 

Jest jakiś sposób?

Za pomoc limit like i 5 na profil.

POZDRAWIaM

Opublikowano

Kuźwa... Chodzi mi o to żeby był net na laptopie:/ Jak niemam wifi na compie...

Czaisz woggóle o co mi chodzi?

Na laptopie niemam neta, a na kompie mam. Kompy są obok siebie.

I jak zrobić aby internet był też na Laptopie....

Opublikowano

facept.jpg

człowieku kabel idze od routera a na laptopie masz wifi wiec klikasz w rogu na taka ikonke komputer i wybierasz do jakiego internetu chcesz się podłączyć tzn nazwa twojego internetu teleplus23291328 czy coś takiego nie wiem jak jest w polsce

Opublikowano

to kup kartę albo drugą sieciowa albo wifi i będziesz miał net na laptopie

 

najlepiej to kup router

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Kabel idzie z Dachu a na dachu jest odbiornik...

Ja nie wiem czy Ty chesz posty nabić, czy ki chuy.

Wydaje mi się że jest możliwość zrobienia jakiejś sieci domowej, moze przez lan czy coś żebym miał ten net i na laptopie i na pc :/

 

I nie wykrywa mi tego Twoje niby routera:)

Opublikowano

TO KUP ROUTER a nie słuchaj kogoś kto nie ma pojęcia o twojej radiówce

 

@DOWN

ma router tylko radiowy, z wyjściem LAN wpiętym do kompa

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

No oki, najprosciej kupic router, lecz ja potrzebuje neta na tym laptopie do 22 xD , Nieda się zrobić jakiejś sieci domowej? Lub coś w ten deseń? Czy tylko router mnie ratuje?:(

Opublikowano

to dołóż drugą kartę sieciowa i rób udostępnianie netu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

a masz karte sieciową ? pewnie nie, to sobie przepnij kabel do laptopa

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

przyroda jest okrutna

 

to na lapku i kompie w jednym czasie możesz sobie pomarzyć do czasu kupna routera/katy sieciowej/katty wifi

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...