Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rib +9 42% Solar


Faraonek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim zdaniem max 45-60zł gdyż

 

teraz o takie śr. nie trudno jak dawniej.

Dobre średnie oraz 10% na diabły się na pewno przyda.

W dodatku radziłbym dodać Ci ten 4 i w miarę możliwości 5bon bo gdyby w tym ribie wskoczyło np. 12siła w co wątpię lecz można próbować jego cena by wzrosła o wiele.

Opublikowano

Do ok. 60zł.

Dodaj kilka bonów i może KD też do niego,to może więcej też dostaniesz.

 

Jakie kd ma dodać ?

 

Ładny jest, yangi to by było ze 60-80kk na złotówki musisz przeliczyć ;p teraz mniej chodzi 10kk niż wcześniej, więc tak z 60zł

Opublikowano

Wydaje mi się że jak wystawisz za 70zł to kupią.

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Idealny RIB na DT oraz Riperra na poliformii. Średnie 42% wraz z bonem 10% na diabły i dwoma KD+4 to jednak przedmiot trochę warty - szczególnie na Solarze. Bez problemu dostaniesz 120 zł, jak nie więcej jeżeli znajdziesz zapalonego kupca.

 

 

 

od kiedy diabły działa na DT ? : d

Efektywny bonus na Umarłego Rozpruwacza to bon na nieumarłe, jeden który dodatkowo wspomaga naszą siłę to właśnie bonus na diabły. Pamiętam nawet temat na oficjalnym forum Metina, dawno temu, w którym wypowiedział się Community Manager. :-)

Opublikowano

Idealny RIB na DT oraz Riperra na poliformii. Średnie 42% wraz z bonem 10% na diabły i dwoma KD+4 to jednak przedmiot trochę warty - szczególnie na Solarze. Bez problemu dostaniesz 120 zł, jak nie więcej jeżeli znajdziesz zapalonego kupca.

od kiedy diabły działa na DT ? : d

vrjY4x7.png
by Regman

Opublikowano

diabły działają na DT ahahaahhahah :)))

Myslalem, ze głupota ludzka osiagnela szczyt kilka lat temu jednak sie mylilem.

TOP@ około 100 zl

szefmarcin.png

Opublikowano

w yangach z 40-50kk.

Wydaję mi się, że nie grałeś nigdy na Solarze, cena 40kk za tego riba jest niewiarygodnie niska choćby dlatego, że kd kosztowały ponad 10kk (jedne).

 

 

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)

Wystawiłem na allegro - 50 zł licytacja, 100 zł KT.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...