Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Wersja 8.4


Black™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ojj, te TD mi się podobają. Coś czuję, że będzie najlepsza aktualizacja. xD

Najlepsza to będzie ta w której zoptymalizują to gówno, zajmują się pierdołami zamiast dodać nowe mapy, zoptymalizować grę. Myślą że jak dodadzą nowe tanki to ludzie będą zadowoleni. A co do tych td, X tier mi się nie podoba bo ma silnik z przodu.
Opublikowano

Najlepsze jest to że jeden z tedeków UK miał działo skierowane do tyłu, ciekawe jak to w grze przedstawią :)

76561198001815076.png
Opublikowano

ee? :D a wie ktos kiedy test ?

Na początku marca planowany jest patch. Zapewne za tydzień zobaczymy info o test serwerze.

76561198001815076.png
Opublikowano

Czołgi lekkie niemczyków miałybyć w wersji 8.5 a są w 8.4 :D Czyli w 8.5 mozemy się spodziewać japonczyków lub Polaczków :P

 

Coś o polskich czołgach:

http://gry.onet.pl/wideo/wywiad-z-viktorem-kislym-ceo-studia-ktore-dalo-nam,99247,w.html

o.O To nie będa Polacy tylko Europejczycy i zostaną wprowadzone wtedy kiedy zachcą Developerzy ruszyć starożytne dupska :)

Opublikowano

Czołgi lekkie niemczyków miałybyć w wersji 8.5 a są w 8.4 :D Czyli w 8.5 mozemy się spodziewać japonczyków lub Polaczków :P

 

 

Coś o polskich czołgach:

http://gry.onet.pl/wideo/wywiad-z-viktorem-kislym-ceo-studia-ktore-dalo-nam,99247,w.html

Nie lekkie tylko chyba nowa linia medów... A po za tym Polacy to moim zdaniem nacja która wątpię żeby była wprowadzona. Co najwyżej w drzewku eu http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/208197-ogloszenie-aktualizacji-84/page__st__120#top tutaj macie temat na głównym forum.

Opublikowano

Ludzie ten filmik jest staryyyyyyyy, nie sugerujcie się nim bo koncepcja wg zmienia się szybciej niż woda w kiblu ;s

76561198001815076.png
Opublikowano

Ale z niewiadomego żródla krąży plotka, że znalezli czołgi do IX tieru a na X tieru ma się znaleść Czołg Lena (nw jak się piszę) a jak znajdą innego to tego innego dadzą ;]

sig2@TychusPL@eu@9@0@11111111111111@1111

 

Opublikowano

to już lepiej niech nie robią polskiego drzewka bo jak to będzie x tier to ja już na nim widzę 4 weakspoty :P

To wcale nie oznacza weakspoty :)

76561198001815076.png
Opublikowano

Taka katiusza by się ładowała 2 minuty, i zanim się ustawi to trochę by minęło.

Co do tego AT-7 to z pewnością dadzą jakąś armatę.

Opublikowano

@up zrobili by katiusza tier 10 20 sec przeladwania magazynek.. Czyli arta za magazynkiem. DMG 890 za 1 strzał i tak np 100 strzałów xD

sig2@TychusPL@eu@9@0@11111111111111@1111

 

Opublikowano

@up zrobili by katiusza tier 10 20 sec przeladwania magazynek.. Czyli arta za magazynkiem. DMG 890 za 1 strzał i tak np 100 strzałów xD

Katjiusze to był primaaplilisowy joke, nie wklejcie jej tu ani tego czegoś niemieckiego co nie pamiętam jak się nazywa bo jeszcze ktoś wam uwierzy.

76561198001815076.png
Opublikowano

@up 2 tierem albo bd iść od Pz II lub od Leichtraktora

 

@up x2 P-1000 Rat

 

 

Kiedys się tej piosenki uczyłem :)

sig2@TychusPL@eu@9@0@11111111111111@1111

 

Opublikowano

@Up Ale skoro PzKpfw II Luchs, VK 1602 Leopard i VK 2801 idą na IV, V, VI tiery to Pz.II Ausf G będzie III tier a Pz.I, Pz.I Ausf.C, będą II ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...