Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Grota - dam radę ? Co ulepszyć itp. [Metin2 PL]


Nipseyyo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka .. jakie eq potrzebuje żeby iść expić w grocie ? Woj body 75 lvl
skile: szarża g1, 3stronka 6pkt, wir m10 , aura m10 , berek m7
itemki:
żelek +7 - 10diabły
fms 42śr 2x spalone +9 / fms +8 27 śr +10 diabły / fms +9 .. to syf 5sr xD
tarcza: lwia +9 , 6 na diabły
boga +6 ( w dt pale , chyba ze kupic stal i palić )
buty 1k HP
ebo +9 , 3 sloty .
srebrna bransa +7
HP: 11,4k .
Diabły: 26%


- Co dodać, zmienić itp żeby expić w grocie.

( FORUM [ NABÓR ON ] | www.gamerecords.tk )

Metin2

Opublikowano

zmienić praktycznie wszystko

zacznijmy ze o v2 z takim eq zapomnij

więc do v1 przygotuj jak najwięcej bloku, hp najlepiej jeszcze załatw jakiegoś buffa min 35%

fms sprzedaj ten syf kup jakaś porządną trute

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

bransa z 10 do pz

fenki 7 z pz

stal 8 z pz i 10 do pz

tarcza na 61 blok 15

truta 6/7 min 25sr kd 4

zelazny 9

 

i z takim eq mogłbys expic na golemach w v1. Tragedii nie bedzie

 

Aura G1 minimum.

 

Zamiast sie spieszyc z expem, zarob na porzadne eq

Opublikowano

  • kup trute 35+ śr +7-9

w eq najlepiej bony jak: regeneracja pż, hp, krytyk, diabły, blok ciosów

lepszą zbroje załatw - kup stal jak mówiłeś

znajdź bufa 30+%

a31acc0f.png


Lider Gildii: Nightmares

Opublikowano

Jak chcesz expić w grocie to musisz all poprawić wbić aura Na P a eq :

truta +6 sr+35, Boga/Stalka Hp+na strzały , tarcza nno+20diably , ebony+9 20 diabły+ 15 strzały, hełm na trucie, fenki+9 hp+strzały, nasior hp+strzały, bransa 20 grota

 

Z takim eq jak napisalem powinieneś już dać radę :)

O i buff, buffy około 35

Opublikowano

Wbij Wir oraz Aurę Miecza na G lub P - zależy od ilości dostępnych środków. Ulepsz Żelazny Hełm na +9, sprzedaj go i kup maskę na 61 lvl +7/8 z podobnym bonem. Sprzedaj wszystkie FMS'y i zaopatrz się w Zatruty Miecz (nawet+0) ze średnimi 35%+, który ulepszaj bodziami/metalem. Przyda Ci się NNO w tarczy oraz więcej bonu na diabły. Minimum 15k HP, dlatego polecam Ebonitowe Kolczyki+9, Bransoletę z Nieb. Łez 2k HP oraz skórzane buty. Zaopatrz się też w jakąś stalkę, jednak nie ulepszaj jej w DT, bo stracisz.

Opublikowano

Wbij Wir oraz Aurę Miecza na G lub P - zależy od ilości dostępnych środków. Ulepsz Żelazny Hełm na +9, sprzedaj go i kup maskę na 61 lvl +7/8 z podobnym bonem. Sprzedaj wszystkie FMS'y i zaopatrz się w Zatruty Miecz (nawet+0) ze średnimi 35%+, który ulepszaj bodziami/metalem. Przyda Ci się NNO w tarczy oraz więcej bonu na diabły. Minimum 15k HP, dlatego polecam Ebonitowe Kolczyki+9, Bransoletę z Nieb. Łez 2k HP oraz skórzane buty. Zaopatrz się też w jakąś stalkę, jednak nie ulepszaj jej w DT, bo stracisz.

Dokładnie to co napisał Daronian i w dodatku zaopatrz się w takie wspomagacze jak zielone mikstury,rosy wszelakie(prócz białej ona zwieksza szycie atakujacym Cie mobom) postaraj się by było jak najmniej defa więc polece Ci zbr. na 61lv +9 z 2kHP i czymś na strzały.

Wtedy będzie świetnie.

Opublikowano

Nie wiem dlaczego piszecie mu, żeby inwestował w full diabły.

 

Zanim zrobi porzadne eq i skile to bedzie expil na spotach z golemami gdzie bon na diabły oczywiscie nie działa..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...