Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gramy na modach :) [Feed The Beast] [Whitelist + NoPremium] [24/7]


Troll007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imie:Kamil

Nick:Kamisxd

Wiek: 17 lat

Doświadczenie na modach : Już od dawna interesuje się paczką ftb i nie tylko grałem na wielu technicznym paczkach takich jak dns tech pack czy solitary craft..oczywiście posiadam też własny mod pack:D

Kultura osobista:Na bardzo wysokim poziomie

kontakt gg :10769333

Opublikowano

Chciałbym zgłosić na serwer 3 graczy:

PatroL34 (14 lat)
dawidek102 (14 lat)
Dragon007 (13 lat)

Mamy spore doświadczenie w modach. Gramy na serwerach z modami prawie rok. Jesteśmy kultularni lecz nie mamy mutacji. Liczę na miłą grę na serwerze.

Opublikowano

Witam. Chciałbym się zgłośić na serwer.


Wiek: 14.


Skype: caroline20045.


GG: 39110293.


Posiadam TS.


Nick w MC: werciszek.


Oczywiście jestem dziewczyną :* i jestem ogarnięta.


Ortografia 9.5/10.


Opublikowano

Umiecie czytać???

 

Rekrutacja od teraz wyłącznie na serwerze TeamSpeak3: mc.lesiuk.net

 

@edit

Pytanie jak up kogo się pytać o rekrutację i czy serv on jest czy padł już??

 

 

Opublikowano

Wznawiamy rekrutacje na TeamSpeak3: mc.lesiuk.net

Kanał "Rekrutacja Adventure Tech".

 

Wymagania: Wiek +15, Głos po mutacji, Kultura, Opcjonalnie TeamSpeak3

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...