Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Monitor - wyjścia


RonteX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Kupuje nowego kompa na przeciągu 2-3dni i mam parę ostatnich "kosmetycznych pytań".

Mam monitor z wyjściem 15 pin D-sub, VGA. Jaka karta będzie bardziej pasować?

SAPPHIRE RADEON HD 7850 2GB:

11200-07-20G - DUAL-LINK DVI, 2x Mini DisplayPort, HDMI (with 3D)

11200-07-40G - 2x DUAL-LINK DVI, DisplayPort 1.2, HDMI (with 3D)

 

I jeszcze 2 pytania dla rozwiania pewnych wątpliwości:

Płyta: AsRock Z77 PRO3 czy MSI Z77A-G43

Dysk: WD CAVIAR BLUE 500GB 16 MB czy 1TB 64 MB? I dlaczego skoro różnica tych dysków to 500 Gb oraz 48 mb, a cena jest tylko 30 zł wyższa?

 

Z góry dzięki, Pozdrawiam!

69mRNXM.jpg

Opublikowano

monitor ma WEJŚCIA tylko

 

żadna skoro nie masz wejścia w monitorze. ogólnie podłączasz dobrą kartę do gruchota

 

karta powinna mieć jakis adapter na VGA , jak nie to musisz kupić czy to DVI czy HDMI na VGA

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Ma to znaczenie czy podłącze adapter do DVI czy HDMI?

 

Skoro mówisz, że i tak potrzebny będzie adapter, to w takim razie spytam, która z tych kart będzie bardziej przyszłościowa? i ogólnie która wy byście wybrali.

69mRNXM.jpg

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanko, czy opłaca się brać zasilacz 600 W? jaką maxymalną konfiguracje uciągnie 500 W?

69mRNXM.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...