Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoc w wyborze aukcji z xperią U


Jaamaica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Wiem, że to trochę banalne, ale ktoś kto zna się dobrze na telefonach i aukcjach będzie z pewnością lepiej wiedział odemnie. Mogli byście znaleźć dla mnie najbardziej bezpieczną i wiarygodną ofertę z Sony Xperią U, cena do 500zł, nowy.

 

http://allegro.pl/sony-xperia-u-121186?a_text_f[4389][0]=&a_text_f[4389][1]=&buy=4&change_view=1&distance=1&listing_interval=7&listing_sel=2&offer_type=0&postcode_enabled=0&price_to=500&state=0

 

jest tutaj ich kilka no i nie wiem u którego sprzedawcy będzie najlepiej...

5lwgh1.png

 

Pamiętaj, najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka!

Opublikowano

proste.

wybierz tego ktory ma najwiecej sprzedazy i najmniej negatywnych komentarzy

Uwaga! Konkurs! Uwaga!
Do wygranie lajki. Co musisz zrobić? Proste
Umieść link do mojego profilu w tym temacie:
KLIK

A każdy post z linkem wynagrodzę lajkiem!

IU4Be.png

Opublikowano

 

http://allegro.pl/sony-xperia-u-nowy-i3001081206.html

 

 

http://allegro.pl/sony-xperia-u-nowy-i2998644488.html

 

Pierwszy sprzedawca ma więcej aukcji sfinalizowanych i wszystkie komentarze pozytywne, więc obawiać się raczej nie musisz.

Drugi też same pozytywy, ale tylko kilka aukcji.

Jeżeli boisz się, że możesz zostać oszukany poproś o wysyłkę za pobraniem. Wtedy poniesiesz wyższe koszta transportu, ale będziesz miał 100% pewności, że nikt Cię nie oszuka. Do tego zażycz sobie opcji sprawdzenia towaru przy kurierze. :)

Opublikowano

 

http://allegro.pl/sony-xperia-u-nowy-i3001081206.html

 

 

http://allegro.pl/sony-xperia-u-nowy-i2998644488.html

 

Pierwszy sprzedawca ma więcej aukcji sfinalizowanych i wszystkie komentarze pozytywne, więc obawiać się raczej nie musisz.

Drugi też same pozytywy, ale tylko kilka aukcji.

Jeżeli boisz się, że możesz zostać oszukany poproś o wysyłkę za pobraniem. Wtedy poniesiesz wyższe koszta transportu, ale będziesz miał 100% pewności, że nikt Cię nie oszuka. Do tego zażycz sobie opcji sprawdzenia towaru przy kurierze. :)

1 już zakończona.

i tak lepiej brać 2, bo nie ma nic napisanego o simlocku <znaczy, że nie ma> i ma gwarancje na 24miesiące + ma większy zestaw.

Uwaga! Konkurs! Uwaga!
Do wygranie lajki. Co musisz zrobić? Proste
Umieść link do mojego profilu w tym temacie:
KLIK

A każdy post z linkem wynagrodzę lajkiem!

IU4Be.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...