Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Informacje] Zaczynamy turniej, czyli grupy i mecze!


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.
Poniżej macie przedstawione drzewko meczy, które mają się odbyć.
Właśnie przed chwilą skończyłem do Was wysyłać wiadomości z prośbą o ustalenie terminów.
Proszę mi je podać na PW i jedziemy z tym koksem. :)

Przypominam!

Zasady turnieju :

PRZESTRZEGAMY KODEKSU PRZYWOŁYWACZA!

1. Turniej odbywa się na mapie Proving Grounds, tak zwany ARAM.
2. Gramy tylko na serwerze EU Nordic/East.
3. Gramy 1vs1, coś innego od wszystkich.
3. Będziemy banowali 6 championów na chacie przed wybieraniem championów, trzy bany gracz X i trzy bany gracz Y.
4. Do turnieju zgłaszają się tylko i wyłącznie osoby z 30lvl'em.
5. Terminy meczów będą ustalane przeze mnie razem z Wami, napiszę do Was prywatną wiadomość i ustalimy.
6. Osoba, która będzie zmuszona zmienić termin będzie musiała poinformować mnie i partnera, z którym miała grać.
7. Użytkownik, który nie poinformuje mnie lub partnera, z którym ma rozegrać mecz, że nie może grać odda walkowera.
8. Gra może być obserwowana przez osobę z naszego skromnego grona moderacyjnego League of Legends.
9. Trzeba zrobić SS'y z banów oraz końcowych statystyk i wrzucić do tematu.
10. Można zabijać się o turrety oraz można korzystać z apteczek dostępnych na ARAM'ie.
11. Drzewko meczy będzie wyglądać tak :
obrazek.
12. Pytania zadajemy w tym teamcie : Link
13. Pierwsze 16 osób dostaje się do turnieju.
14. Na spóźnioną osobę czekamy maksymalnie 20minut, później walkower.

Gdyby ktoś zapomniał jakie nagrody to przypominam.

Pierwsze miejsce - MPC Champion +840 Riot Points!!*
Drugie miejsce - MPC Champion +400 Riot Points!!*
Teraz najważniejsze po zasadach turnieju, drzewko meczy.


1361047052-U752877.png



Dowód na wiadomości wysłane ode mnie do Was:

1360006219-U752877.png

 

 

*prawdopodobnie



ERROR


@Battlet - Bieniu VS M00n3r - Kost3k2


1360008592-U752877.png
Beztytuup_xsaqeeh.png



@eMode - MrEniooo vs sensus12 TuFfFka

bany2.png
staty2v.png



@Shiniox - Vernerek vs Elhant - 1nst1g4t0r

qgrHZGS.jpg
192aqi9.jpg



@Farex - ExN Farex vs Pan legacki - Sottery

kfx3ab.jpg
gwdam6.jpg



@Veynard - TheVeynard vs RossoneriMPC - Landiago

e892cf62fae0d.jpg
48feaf0fd7f5c.jpg

 

 

 

@Stepien511 - phyzz1c vs Riod97- Kamel4

 

 

ssshot.jpg

winthegame.jpg

@MikiQ22 - MikiQ22 vs Szymcio - GrosZ97

ssshot.jpg
winthegame.jpg

w83od2.jpg

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co mam zrobić jak zioma nie ma? :O pff

Czekać aż będzie, nie każdy siedzi 24/7 przy kompie... Pozostańmy ludźmi, nie botami.

 

 

 

@Up.

Gdybyś przeczytał pierwsze tematy związane z turniejem to byś wiedział. :)

w83od2.jpg

Opublikowano

A potem dziwią się ludzie jaka jest opinia o mpc, myślałem że zasada była kto pierwszy ten lepszy, a nie kto nie ma błędów na mpc ten lepszy. Powodzenia wszystkim :)

Opublikowano

no fajnie to wygląda . może zastanówcie się nad nagrodą za 3 miejsce ? może sama ranga na MPC .

VeyPl.png

 

Jeśli pomogłem, daj tego like

Opublikowano

Nie no spoko powodzenia, ale troche slabo przemyslane, np ja bardzo chcialem wziac udzial w turnieju ale niestety do 19.30 mialem trening... nastepnym razem zrobcie dla wiekszej ilosci osob ^ ^

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Fajnie ze zapisy trwały jak połowie mpc nie działało , nawet się zapisać nie mogłem :/

V2FzdGVWaW5zX19fZXVuZV9fXzU3N19fX05VTExfX18zX19fMTAwX19fbm9uZS5wbmdfX184X19fbm9uZV9fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png
Opublikowano

wy tak nażekacie a ja kurde z treningu wyszedłem i z telefonu sie zapisałem i jakoś jestem

Opublikowano

Poziom tych wszystkich ludzi, którzy płaczą, że mpc nie działało jest niski... bardzo. Nie działało to nie działało- kto pierwszy ten lepszy.

Ja się chciałem zapisać, ale zapomniałem ( fck skyrim ) i mówię sobie trudno :(.

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

Ogolnie to powodzenia, niech wygra najlepszy.

Od siebie dodam ze w turnieju doszlo do oszustwa.
Gracz Shiniox robi was ladnie w konia.
To nie on gra w turnieju tylko jego kolega
Jego prawdziwe konto: Shinoks - http://www.lolking.net/summoner/eune/24154047#profile
Gralem przeciwko niemu w turnieju organizowanym w zeszlym roku, zwykly unranked i stawial zero oporu, teraz ma 2k elo i zapewne wygra mhm.
Taki tam dowod:

 

shinox.png

 

 

Tu kolejny gdyby chcial powiedziec ze zmienil konto:

 

tuffka.pngtuffka23.png

 

 

Krotka rozmowa sensus12 (TuFfFka) z Shinioxem po ktorej TuFfFkA gral z graczem Shinoks a nie Vernerek.

Jesli to jego nowe/drugie/lepsze konto to czemu odrazu na nim nie gral?

Teraz zwyczajnie moze podac passy koledze by ten dalej wygrywal mu gry, ale fakty sa faktami.

Powinien zostac wykluczony z dalszej gry w turnieju za oszustwo.

 

 

Niby sie czepiam ale nie lubie gdy ktos oszukuje.

Znajac zycie i tak nikt nie podejmie zadnych krokow, ale przynajmniej wiecie co sie dzieje.

 

 

@down i 2x down

Nie zagrasz bo pan moderator cie nie lubi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...