Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie możesz napisać posta/wysłać PW ? Wejdź !


Gość SkrandeR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli nie możesz napisać posta lub wysłać pw pierw wyłącz przeglądarkę, potem wejdź ponownie na MPC i sprawdź czy działa, jeżeli nie to wejdź.

 

Górny panel przeglądarki w pasku wyboru masz:

 

Narzędzia ---> Opcje ---> Program Firefox nie będzie pamiętał historii

 

Dodatkowo wyczyście wszystkie pliki cookie usuwając historię.

 

Musi pomóc.

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak nadal nie działa to wystarczy przełączyć na wersje mobilna i działa normalnie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Wyloguj się i zaloguj mając wybrany styl domyślny.

Opublikowano

u mnie tez nie działa , nawet na świeżo zainstalowanym chrome , tylko wersja mobilna i tylko na niej można pisać posty

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

trzeba było nie bawić się w czitera to byście tak nie mieli :P

Uwaga! Konkurs! Uwaga!
Do wygranie lajki. Co musisz zrobić? Proste
Umieść link do mojego profilu w tym temacie:
KLIK

A każdy post z linkem wynagrodzę lajkiem!

IU4Be.png

Opublikowano

trzeba było nie bawić się w czitera to byście tak nie mieli :P

Znaczna ilość osób tak ma :P Więc raczej to nie wina "czitów"

Opublikowano

tak jest tylko na Firefox?

Uwaga! Konkurs! Uwaga!
Do wygranie lajki. Co musisz zrobić? Proste
Umieść link do mojego profilu w tym temacie:
KLIK

A każdy post z linkem wynagrodzę lajkiem!

IU4Be.png

Specjalista
Opublikowano

Najwidoczniej problem wystąpił u większości użytkowników. Ja nie miałem żadnego problemu, używam Firefoxa.

1365526782-U231645.png


Opublikowano

teraz pisze z firefox

Zrobiłem reinstal chrome, cookies wyczyściłem we wszystkich przeglądarkach, CClener'em i nic!

Co się stało że nie może pisać z Chruma?

Nie lubie firefox'a!

 

Proszę o pomoc! Mam tek samo jak roben, nie mam okienka do pisania.

Opublikowano

teraz pisze z firefox

Zrobiłem reinstal chrome, cookies wyczyściłem we wszystkich przeglądarkach, CClener'em i nic!

Co się stało że nie może pisać z Chruma?

Nie lubie firefox'a!

 

Proszę o pomoc! Mam tek samo jak roben, nie mam okienka do pisania.

pisz w wersji mobilnej

Uwaga! Konkurs! Uwaga!
Do wygranie lajki. Co musisz zrobić? Proste
Umieść link do mojego profilu w tym temacie:
KLIK

A każdy post z linkem wynagrodzę lajkiem!

IU4Be.png

Opublikowano

ie przetestowane, tez nie działa. :/

 

jak widać dla niektórych jest tak na każdej przeglądarce

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

@robem

 

To ja nie wiem na czym to polega. U mnie na Operze nie działa, IE normalnie. ._. Pewnie jakbym ściągnęła Firefoxa czy Chrome problemu by nie było. Pytanie: w czym tkwi błąd?

Opublikowano

Dla mnie na Operze działa bez żadnych problemów ;)

Wcześniej przez chwilę miałem jakiegoś buga.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...