Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie możesz napisać posta/wysłać PW ? Wejdź !


Gość SkrandeR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

błąd wystąpił nagle, pewnie u wszystkich którzy maja

 

sam pisałem akurat PM , wysłałem i po chwili była odpowiedź na którą już nie dało sie odpisać z powodu braku pola

 

błąd CSS , można szybko się na firefoxie przełączyć

wcisnąć ALT i po kolei W S N , powrót do normalnego stylu CSS ALT W S M

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A za ile to naprawią? tak mniej więcej?

 

Na chrum nie działa.

Przed tem pisałem na Firefox, uruchomiłem ja ponownie i już nie mogę!

Na mobilnej siedzę. ;/

Opublikowano

To jest bug na koncie, nie na przeglądarce, więc to nic nie da.

Ja raz przez pare godzin nie mogłem pisać, zaś na następny dzień mogłem.

Opublikowano

Teraz dla odmiany nie widać nagród pod avatarami :D

Kokosz nasz kochany miejmy nadzieje ze szybko ogarnie :)

Opublikowano

Teraz dla odmiany nie widać nagród pod avatarami :D

Kokosz nasz kochany miejmy nadzieje ze szybko ogarnie :)

może Ci jeszcze adm lub Antix nie dali plakietki?

Uwaga! Konkurs! Uwaga!
Do wygranie lajki. Co musisz zrobić? Proste
Umieść link do mojego profilu w tym temacie:
KLIK

A każdy post z linkem wynagrodzę lajkiem!

IU4Be.png

Opublikowano

może Ci jeszcze adm lub Antix nie dali plakietki?

Jeeezu co zaspammer

dali -.- gm już nie aja acp wiec dal mi admin i u nikogo plakietek nie widze

@down raport mam nadzieje ze ci wybije 100% :)

Opublikowano

Jeeezu co zaspammer

dali -.- gm już nie aja acp wiec dal mi admin i u nikogo plakietek nie widze

za to Ty nie spamujesz dzieciu :D

Paszted = spam ! uświadom to sobie!!

 

@mówisz, że nie widzisz :D ja za to widzę :D

więc masz konto zbbugowane! musisz czekać!

Uwaga! Konkurs! Uwaga!
Do wygranie lajki. Co musisz zrobić? Proste
Umieść link do mojego profilu w tym temacie:
KLIK

A każdy post z linkem wynagrodzę lajkiem!

IU4Be.png

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Co to jest?

 

Pewnie jakiś oszukiwacz PIERDOLONY, który przyszedł na MPC-forum i oszukuje ludzi.

 

Nei nabierajcie się na to.

 

...a... i gość ma usunięte konto z MPC-forum. To jakiś TROLL był pewnie i Lord Makin się zdenerwował i to uczynił - usuwając mu konto.

 

Temat proponuje zamknąć, zakańczając ten temat moim postem.

bez gif


  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...