Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką klawiature kupić ? daje lajki


mastermattew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć mam zamiar zakupić nową klawiaturę i chciałem się dowiedzieć co myślicie o tych gumowych klawiaturach niby odpornych na wodę te co można zwijać i tp czy polecacie je czy dobrze się taką klawiaturę używa i jak już to jaki model polecacie bo nie wiem czy opłaca mi się wydawać kasę na taką klawiaturę. Daje lajki i z góry dzięki.

images1lzh.jpg
Opublikowano

Tragicznie się z takiego czegoś korzysta, jest to najcichsza klawiatura ale po prostu piszę czy gra się na takim czymś tragicznie. Po za tym co za wydawanie kasy, przecież taki shit 10 zł kosztuje

 

Jak chcesz coś gamingowego to Sidewinder X4

 

jak coś cichego to Logitech Illuminated

Opublikowano

@up lOL? Nope?

Wiesz jaka różnica jest między klawami z 2 dychy z byle jakiego sklepu a jakimiś lepszymi np. Logitechami czy A4Tech?

Po.1 Wytrzymałość i jakość

Ta za 20zł gnie się w wszystkie strony, troche mocniej zagniesz pęknie. Mam 2 przykłady Logitech K120 i A4Tech Evo i jakoś one się nie gną....

Po.2 przydatność

Wy droższych robią już przyciski multimedialne które się przydają, w tych za 20zł albo coś odpadnie albo coś innego...

Można tak powymieniać...

Jak chcesz ciche to tylko z niskim skokiem (to co jest w laptopach)

Pomagam w sprawach komputerowych

 

Opublikowano

Sidewinder X4 jest niezła, ale do 100zł to raczej nie będzie. Gumowe dobre, jeśli bierzesz do plecaka i idziesz, ale korzystanie z tego to tragedia. Idź do sklepu i weź pierwszą lepszą najtańszą klawiaturę i zaoszczędzisz a dużo nie stracisz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...