Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] najbardziej opłacalna konsola


.I3laXo™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka mam zamiar kupić konsole i nie wiem

jaką się najbardziej opłaca

 

-myślałem nad vitą ale nie ma do niej jeszcze przeróbki i niewiadomo czy wgl. wyjdzie

-druga możliwość to ps 3004+WiFi

nwm która lepsza

opiszcie wady i zalety

:D

 

--==za naj. odp daje lajki==--

--==5==--

Opublikowano

Zaletami Vity jest to, że jest dużo lepsza, ma większe możliwości oraz gry na nią są dużo lepsze graficznie, są bardziej rozbudowane. Wadą na pewno jest cena oraz brak przeróbki.

PSP jest tanie, można przerobić i posiada wiele świetnych tytułów : ) Wadą tej konsoli jest to, że już nie wychodzą gry prawie ( Oprócz czegoś w stylu fifa co roku ).

Opublikowano

i jeszcze jedno małe pytanko

jaką wersje ps 3004 kupic bo kolega mówi że są inne np. ps 3k4 street czy inne

najważniejsze żeby miała wifi :)

Opublikowano

Naprawdę odradzam Ci PSP. Sam mam vitę i jestem z niej zadowolony. 1300 zł można przeboleć a PSP umiera!

Masz problem? Chcesz pogadać? Spoko dodaj mnie na Steamie!
76561198010916883.png
Tam gdzie tysiące jezior, pełno lasów DZIKICH ZWIERZĄT

Opublikowano

Ja ci polecam poczekać do 2 lutego bo podobno sony pokaze next gen konsolke;d

Co ma piernik do wiatraka?

Autor tematu pyta o konsolę przenośną, Sony zaprezentuje albo poda oficjalną datę premiery następcy PS3 która nie będzie konsolą przenośną...

 

 

@topic

 

Bierz Vitę, nie ma w ogóle co porównywać obydwu konsol. Dodatkowo wykupując abonament Playstation Plus miesięcznie otrzymasz 2 gry.

W tej chwili w ofercie w ramach abonamentu możesz za darmo sobie pobrać takie gry jak: Uncharted: Złota Otchłań, Big Sky Infinity, Gravity Rush oraz Pinball Arceade które dostępne są jeszcze do 6.02.2013 czyli aktualizacji sklepowej która odbywa się raz w tygodniu.

W lutym w ramach abonamentu Sony daje Wipeout 2048 oraz Lumines: Electronic Symphony.

Płacąc 195zł na rok otrzymasz 12-24 gier.

819531478353821175209.gif

Opublikowano

A ja ci polecam PlayStation 1 ;) - Nie Droga 15zł fajne gierki ;)

 

Nie no żartuje PsVita i tyle ja nie będę opisywał dlaczego ...

Poprostu jest zajebista sam posiadam

Dasz Diamenta ;P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

PsVita oczywiście że lepsza ale masz tutaj wady i zalety obu konsolek !

 

ps :sam mam PsVite

 

 

PSVITA

 

Plusy

+ Dobra grafika

+ PS+

+ Dużo aplikacji

+ jak kupisz 3g to masz 3g

+ Dobra bateria

+ wytrzymała

Chyba wystarczy plusów

 

 

Minusy

- Niezadobry aparat [ ale w konsoli nie chodzi o robienie fotek tylko o GRANIE ]

 

 

 

 

PSP

 

Plusy:

+ Tanie gry

+ możliwość przerobienie [ nie popieram piractwa ]

+ Konsolka jest tania

+ wytrzymała

+ Dużo gier ale psp ma już swoje lata

 

Minusy:

- Niezadobra Grafika

- Słabe Głośniki

- Ma już swoje lata

- Już nie wychodzą tak gry [ nie licząc fify itp. ]

matise00.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...