Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Allegro - Kupiłem przedmiot, lecz go nie otrzymałem.


Delma™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Późno zauważyłam temat, ale... Odczekaj chwilę, spróbuj się skontaktować. Jeśli nic z tego nie wyjdzie, to idź zgłosić to na policję.

 

Sytuacja z życia wzięta: Wiele już lat temu dałam się w ten sposób oszukać i zapłaciłam za telefon, który nigdy nie przyszedł. Jako dzieciak łatwo się dałam i nikt dorosły tego nie skontrolował niestety. Sprawa poszła na policję, ale nikt nie sądził, że coś z tego wyjdzie. Pewnego dnia przychodzi pan posterunkowy i mówi, że znaleźli oszusta. Ziomek dostał zawiasy i musiał płacić. Pieniądze wróciły do portfela. To dowodzi, że jednak coś w tym kraju czasem im wyjdzie :P

 

Edit: skoro zgłosiłeś to do allegro, to może już oni sami to teraz załatwiają i zgłaszają (mój przypadek to dość odlegle czasy)

#don't care

Opublikowano

Naiko, minęło 15 dni, jeżeli miałby się odezwać, na pewno by to zrobił. Wiadomość nr. 2 do allegro poszła, więc czekamy do piątku.

Bardzo mnie to dziwi, że w ogóle nie loguje się na allegro "Ostatnio logował się: 23.01.2013, 13:34:41".

Ogólnie dzięki.

222e8ae1733713323837f5d.jpg
Opublikowano

Wydymal cię w dupsko jak tania dziwke. :D

Może za internet nie zapłacił albo coś mu się stało np. Wypadek samochodowy?

I dlatego nie wysyła a jakie ma opinie na Allegro ? Pozytywne czy negatywne?

"Jeżeli coś chcesz, to powiedz, i tak tego nie dostaniesz"

Opublikowano

WYSYŁA SIĘ PRZEZ PAYU LUB PRZY ODBIORZE

 

Wydymał cię w takich sprawach trudno będzie mu to udowodnić i koszta sprawy w sądzie są duże i maa szanse ze odzyskasz kasę

Opublikowano

Dobrze, dziś otrzymałem wiadomość od allegro, że jego konto zostało zawieszone i mam próbować nawiązywać kontakt z nim. Hmm, kontakt? Wątpię, by się odezwał.

222e8ae1733713323837f5d.jpg
Opublikowano

Zgłoś tą sprawę do sądu ... zamiast bawić się w kontakt z oszustą , lol :D jak masz jego dane np. numer konta bankowego lub jego imie, nazwisko, miasto to wszystko sobie spisz i zgłoś na policję lub do sądu :)

gj6Xe.png Pomagam na GG ( 9509484 ) i PM. Jeśli masz sprawę to pisz ; )
by Valky

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...