Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]TeamForsterss2 - teamt do wymian


Pro kiki Junior

  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. tak czy nie

    • tak
      9
    • nie
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żeby ta grupa steam coś znaczyła to spoko, nikt już nią nie zarządza, każdy oczywiście ma to w dupie...

To chyba wiesz gdzie zgłaszać sugestie odnośnie grupy?

76561198001815076.png
Opublikowano

To chyba wiesz gdzie zgłaszać sugestie odnośnie grupy?

Nie ma sensu, bo i tak nikt się za to nie weźmie. Nie ma też sensu ustawiać handlu poprzez grupę, temat byłby do umawiania się na handel indywidualny, bez żadnej grupy :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Nie ma sensu, bo i tak nikt się za to nie weźmie. Nie ma też sensu ustawiać handlu poprzez grupę, temat byłby do umawiania się na handel indywidualny, bez żadnej grupy :)

Twoja niewiedza mnie zaskakuje, byłeś przynajmniej raz na profilu tej grupy?

76561198001815076.png
Opublikowano

Nie ma sensu, bo i tak nikt się za to nie weźmie. Nie ma też sensu ustawiać handlu poprzez grupę, temat byłby do umawiania się na handel indywidualny, bez żadnej grupy :)

Ja się wezmę, jestem liderem tej grupy, mów co ci się nie podoba, to postaram się zaradzić.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Przyznaję, że dawno na steama nie wchodziłem, przestałem około miesiąc temu ale pamiętam, że chyba ani razu nie widziałem żadnych ogłoszeń, wspólnych gier itp...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Przyznaję, że dawno na steama nie wchodziłem, przestałem około miesiąc temu ale pamiętam, że chyba ani razu nie widziałem żadnych ogłoszeń, wspólnych gier itp...

Uwierz mi, nikt nie patrzy na stronę grupy, więc nie mają sensu jakieś wpisy o wspólnej grze czy ogłoszenia. Na swoim przykładzie, wchodzę na profil grupy raz na 3 miesiące.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

 

TeamForsterss2 - teamt do wymian

 

3 błędy w nazwie tematu. IMO w Twoim przypadku szkoła > gry.

Trolling is a art.

Opublikowano

Jestem na nie jak ktoś się chce wymienić to ma od tego strony do wymian

I kiki ogarnij klawiaturę bo ci się chyba spierniczyła ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...