Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]TeamForsterss2 - teamt do wymian


Pro kiki Junior

  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. tak czy nie

    • tak
      9
    • nie
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeżeli się nie mylę to był temat do tego

 

ogólnie powinna być trochę zmieniona ta zasada z handlem item za item np w 4story nie jest niczym ryzykownym bo tam się nie da nikogo okraść od tak

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

Połowa gier online wymaga handlowania inaczej nie ma sensu. Jest zakaz od kilku ładnych lat wiec po co robić wyjątek z tf2 ?

NIE

 

Jestem za, TF bez handlu to lipa.

Tutaj potrzeba głosu kokosza :f

Słyszałem że głos kierzka jest ważniejszy w ostatnim czasie B)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Jestem za, TF bez handlu to lipa.

Tutaj potrzeba głosu kokosza :f

kokosz jest teraz na równi z globalami.

 

@topic

Tak, bo mogę

Opublikowano

kokosz jest teraz na równi z globalami.

Fajnie, że ktoś kto stworzył to forum i opłaca serwery od 7 lat jest na równi z nic nie znaczącymi globalami. Fuck logic.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Fajnie, że ktoś kto stworzył to forum i opłaca serwery od 7 lat jest na równi z nic nie znaczącymi globalami. Fuck logic.

Daj mi jego samodzielną decyzję, którą podjął ostatnio.

Opublikowano

Daj mi jego samodzielną decyzję, którą podjął ostatnio.

Wyjebanie Moddersów ot tak ?

 

 

 

@topic.

Jestem za, jeśli handel w grze jest bezpieczny, to czemu mamy go zakazywać.

OK, rozumiem handel kontami czy czymś innym, ale jeżeli obie strony muszą się zgodzić na transakcje klikając "Trade" no to wie co robi i za co sie zamienia.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Wyjebanie Moddersów ot tak ?

Tym argumentem zniszczyłeś moją wypowiedź.

Opublikowano

System handlu w TF2 jest bardzo bezpieczny.

W tamtym temacie będziemy tylko i wyłącznie wymieniać się itemkami, żadnymi kontami etc.

Nie nie trzeba do tego pobierać bo steam oferuję nam takie rozwiązanie handlu...

Handel będzie pomiędzy użytkownikami na forum, żadne allegro czy też tablica.pl nie będzie miało tam miejsca.

w83od2.jpg

Opublikowano

Fajnie, że ktoś kto stworzył to forum i opłaca serwery od 7 lat jest na równi z nic nie znaczącymi globalami. Fuck logic.

Nie wymagaj takiej wiedzy od randoma co na forum jest ledwo pół roku :)

 

 

 

@topic

 

Skoro itemami wymienia się poprzez steam, to czemu by tam nie pisać ogłoszeń że chce się wymienić?

76561198001815076.png
Opublikowano

Nie wymagaj takiej wiedzy od randoma co na forum jest ledwo pół roku :)

Jeżeli chcesz wiedzieć, to jestem tu od czerwca 2010. I to ty w tym wypadku jesteś randomem, bo na forum widzę Cię pierwszy (!?) raz, wielki panie 2k8.

Poza tym, ja zapytam, kto bierze pieniądze z reklam? :)

Opublikowano

Jeżeli chcesz wiedzieć, to jestem tu od czerwca 2010. I to ty w tym wypadku jesteś randomem, bo na forum widzę Cię pierwszy (!?) raz, wielki panie 2k8.

Poza tym, ja zapytam, kto bierze pieniądze z reklam? :)

 

Taa, a ja od '95.

Jak nie trudno się domyślić wpływy z reklam pokrywają w jakimś stopniu wydatki.

76561198001815076.png
Opublikowano

Oczywiście, że na tak. Handel jest bezpieczny, gość który tego zabronił chyba nigdy w to nie grał...

 

Skoro handel odbywa się poprzez steam, to może by wykorzystać do tego grupe steam mpc?

 

 

#nie

76561198001815076.png
Opublikowano

a po cholere Ci grupa steam ? o.0
ktoś kto coś sprzedaje podaje jaki to item, i kontakt do niego.
potem dodają się do znajomych i zamieniają się.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

a po cholere Ci grupa steam ? o.0

ktoś kto coś sprzedaje podaje jaki to item, i kontakt do niego.

potem dodają się do znajomych i zamieniają się.

grupa steam już jest, więc po co zmieniać regulamin specjalnie dla tf2:P

76561198001815076.png
Opublikowano

grupa steam już jest, więc po co zmieniać regulamin specjalnie dla tf2:P

Żeby ta grupa steam coś znaczyła to spoko, nikt już nią nie zarządza, każdy oczywiście ma to w dupie...

742611478555387739101.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...